«
Kavaswap

DeFi platformu Kava’nın geliştiricisi Kava Labs, ana ağı Kava Swap’ın merakla beklenen lansmanını duyurdu. Ekip bugün Twitter’da Kava Swap ana ağının 10 gün içinde kullanıma sunulacağını duyurdu.

Ekip, platformun 30 Ağustos’ta saat 14:00 UTC’de yayına gireceğini söyledi. Kava Swap ekibine göre Kava Swap platformu, Kava ekosisteminde kripto satın almak, takas etmek ve kazanmak için en kolay yer olacak.

Ayrıca ekip, Kava Swap’ı tüm DeFi uygulamaları ve finansal hizmetler için zincirler arası bir likidite merkezi olarak tanımlıyor. Başka bir deyişle, platform zincirler arası bir Otonom Piyasa Yapım (AMM) Protokolüdür. Dahası, Kava platformunun zincirler arası köprülerinden, DeFi altyapısından ve güvenliğinden yararlanır.

Kava Swap, sermayenin toplanmasına izin vermeyi amaçlamaktadır. Blockchain ekosistemleri, DeFi Uygulamaları ve Finansal Hizmetler arasında sorunsuz bir şekilde dağıttıkları yer burasıdır.

Resmi ortam bloguna dayanan Kava Swap, kullanıcılara farklı blok zincirlerinin varlıkları arasında geçiş yapmak için sorunsuz bir yol sunar. Ayrıca, sermayelerini cazip getiriler elde edebilecekleri piyasa yapıcı (MM) havuzlarına yerleştirmelerine izin verin.

Ayrıca ekip, Kava Platformundaki her uygulamanın diğerleriyle sinerjik olduğunu ekledi. Bu, Kava CDP’lerinin kullanıcıların sabit para üretmesine izin verdiği anlamına gelir. Dahası, getiri elde etmek için bu paraları HARD para piyasasına yerleştirebilirler.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *