Yeniden Rekor Kıran Altcoin Hangisi? - Bay Bilen Kripto Haber

Yeniden Rekor Kıran Altcoin Hangisi?

0
Hangi Koin Bay Bilen Kripto Haber
Share

Bu altcoin yüzde 16 daha yükselerek yeni bir rekor kırdı. Diğer altcoin’ler ise belirsizlik içinde. Solana’nın amansız rallisi, son 24 saat içinde yüzde 16 daha yükselerek yeni bir rekor kırmasına sebep oldu. Diğer altcoin’lerin düşüşünden etkilenmedi.

Ayrıca, CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 158.19 dolara ulaştı. En büyük ilk 10 kripto para listesinde olan XRP’yi büyük ölçüde geride bırakmayı başardı. Diğer altcoin’ler oldukça belirsiz bir fiyat hareketi sergiliyor. Polkadot ise, piyasa değeri yüksek diğer kripto para birimlerinin geri kalanı çoğunlukla yatay hareket ederken yaklaşık yüzde 3 yükselmeyi başardı.

Coinmarketcap Bay Bilen Kripto Haber

Solana ilk 10’a girdikten sonra, şu anda yedinci sırada yer alan memecoin olan Dogecoin’i geçmeyi başardı. Kripto para biriminin şu anda yaklaşık 46 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunmakta. Dünyanın en hızlı blok zincirlerinden biri olduğunu iddia eden Solana, değiştirilemez token’lara (NFT) artan ilgiden faydalandı. Akıllı sözleşme platformu aynı zamanda onu DeFi alanında önemli bir oyuncu haline getirdi. Cardano ve Polkadot ile birlikte Solana, kendisini Ethereum’un ana rakiplerinden biri olarak konumlandırdı.