«
Xrp-Altcoin

Popüler bir kripto para analisti, radarında olan iki altcoin hakkında konuştu ve XRP’nin yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi. Twitter’da 243.400 takipçiye sahip olan ve Credible takma adıyla bilinen analist, XRP’nin, Bitcoin (XRP/BTC) karşısında yükselmeye hazır göründüğünü söyledi.

Kripto para analisti, XRP/BTC’nin ters grafiğini paylaştı. Grafikte, paritenin 2,54 dolar değerinde 0,000055 BTC’ye yükselmeye hazır olduğunu gösterdi. Hareket, mevcut 0,000021 BTC (0,89 dolar) değerinden yüzde 160’ın üzerinde bir yükseliş potansiyelini temsil ediyor.

Credible, merkezi olmayan borsalar Curve (CRV) ve Pancake Swap’ın (CAKE) da yükseliş göstereceğini söyledi. Analist, merkezi olmayan finans (DeFi) firması Coin98 Analytics’ten veriler paylaştı ve CRV’nin bugüne kadar 13,2 milyar dolardan fazla kilitlenen toplam değerde (TVL) merkezi olmayan finans piyasasına liderlik ettiğini gösterdi. CAKE, aynı dönemde TVL’de 4,74 milyar dolar ile üçüncü sırada yer aldı.

“Birçok insan bu altcoin’leri yani CRV (ve dolayısıyla CVX) ve CAKE almıyor. Ben alıyorum. Son bir iki aydır bu üçüne yükleniyorum. Uçağa binmek için daha çok zaman var ama durum çok daha uzun sürmeyecek.”

Kendisi ayrıca Bitcoin (BTC) hakkında bir güncelleme verdi. Analist, Bitcoin’in yakın vadede sabit kalırken altcoin’lerin uçmasını bekliyor ve Bitcoin dominans (BTC.D) grafiğini tüm zamanların en düşük seviyelerine (ATL) gerileyeceğini söyledi.

“BTC dominansı yüzde 49’a ulaştı. BTC’nin önümüzdeki haftalarda veya aylarda toparlanmasını beklemek, alternatiflerin yükselmesine ve BTC hakimiyetini tüm zamanların en düşük seviyelerine inmesine izin verir.”

Bitcoin dominans grafiği, BTC’nin diğer tüm kripto paraların piyasa değerine oranla pazar payını gösterir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *