«
Xrp-Ada-Rallies-Show-A-Positive-Bullish-Move

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatları geri çekilip kripto alanını geri yükledikçe, diğer birçok altcoin de yükseliyor. Birkaç isim vermek gerekirse, ADA, XRP, IOTX, XDC, TRX, MATIC hepsi yükseliş işaretleri gösteriyor.

Bu hızlı kripto toparlanmanın ortasında, birçok altcoin 2021’in 3. çeyreğinde ilk kez yeni zirvelere ulaştı. Örneğin, IoTeX (IOTX) geçen hafta neredeyse %400 arttı. Varlık şu anda 0.11 dolardan işlem görüyor.

Benzer şekilde, Ripple’ın XRP’si de benzer bir yükseliş hareketi görüyor. Rallisi IOTX kadar dik olmasa da, token için hala dikkate değer bir ralli. Özellikle, XRP geçen hafta %34,9 arttı ve şu anda 0,98 dolar fiyatında.

Bu arada, Cardano (ADA) da bazı etkileyici yükseliş sinyalleri gösteriyor. Ayrıntılı olarak, kripto para geçen hafta %28,2 arttı ve CoinGecko’ya göre 1,77 dolardan işlem görüyor. Alonzo ana ağının piyasaya sürülmesiyle ilgili duyuru hemen köşede olduğu için başka bir boğa koşusu yakın olabilir.

Cardano, Alonzo test ağının Mavi, Beyaz ve Mor aşamalarını henüz tamamladı. Kalan ikisi Alonzo aşamaları Kırmızı ve Siyah. Bunlar tamamlandığında, Alonzo ana ağı fırlatılmaya hazır olacak. Son çıkış tarihiyle ilgili haberler, Charles Hoskinson’ın kendisinin söz verdiği gibi Cuma günü gelecek.

Devam edersek, XDC Network’ün tokeni – XDC de yükseliş sinyalleri gösteriyor. Yazma sırasında, kripto 0.12 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %27.9 arttı. Daha fazla vurgu eklemek için, XDC son 7 gün içinde %59,5 arttı.

Listede bir sonraki TRON’un TRX’i. Bu kripto da yükseliş işaretleri gösteriyor. Spesifik olarak, bu kriptonun fiyatı şu anda 0,084 ABD dolarıdır. Bu, son 7 gün içinde kriptonun %25.7 arttığı anlamına geliyor.

Son olarak, Polygon’un MATIC’i de yüksekten uçuyor. Kripto şu anda 1,36 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %29,3 arttı Kripto piyasası toparlanmaya devam ederse, tüm tokenler çok daha yükseğe çıkabilir. Hepsinin şu anda yükselişte olduğu göz önüne alındığında, bu olasılık oldukça muhtemeldir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *