«
Woo-Network

Çok çeşitli kripto para birimleri ve jetonlar için yüksek likidite, düşük işlem ücretleri ve üstün işlem uygulamaları-WOO Network’ün hızla genişleyen küresel kullanıcı tabanına vaat ettiği paket budur.

Henüz aşina değilseniz, eskiden Wootrade olan WOO Network, karanlık bir havuz ticaret platformudur. Platform, dünya çapındaki kripto tüccarlarını olumsuz yönde etkileyen iki ana acı noktasını (diğer konuların yanı sıra) çözmeyi hedefliyor: parçalanmış likidite ve yüksek spreadler.

Bugün bu derlemede, Woo Network’e, çevredeki ekosisteme ve kripto tüccarlarına getireceğini iddia ettiği faydalara hızlı bir göz atacağız. Platforma genel bir bakışla başlayalım.

WOO network: Genel Bir Bakış

Kronos araştırma tarafından desteklenmektedir

WOO Network, kripto alanındaki yolculuğuna Haziran 2019’da Wootrade markası altında başladı. Küresel kripto para borsalarında günlük işlem hacminde ortalama 10 milyar dolara varan çok stratejili nicel bir ticaret firması olan Kronos Research’ün arkasındaki ekip tarafından kuruldu. Kronos ayrıca, diğerlerinin yanı sıra Binance, Okex ve Huobi gibi üst düzey Borsalar için belirlenmiş bir piyasa yapıcıdır (DMM).

Bu sayımda, kanıtlanmış bir sicile sahip köklü bir kuruluş tarafından desteklendiği için güvenilirlik WOO topluluğu için bir sorun değildir.

Kronos Baybilen Kripto Haber

Buna ek olarak, WOO Network, fenbushi Capital, Hashkey Capital, SNZ & DFund gibi küresel yatırımcılardan fon çekmek için ilk günlerinden itibaren yeterli potansiyel gösterdi.

Woo Network’ün çözmeyi amaçladığı acı noktaları

Son on yıldaki tüm büyümesine rağmen, kripto para birimi piyasası hala yüksek derecede iç parçalanmadan kurtulamadı. Bugün bile, her bir borsa, bir borsadaki kullanıcıların yalnızca o platformdaki diğer kullanıcılarla işlem yapabilecekleri bağımsız silolar olarak hizmet vermektedir.

Aslında, parçalanma o kadar yüksek ki, Binance veya Coinbase gibi en büyük Borsalar bile toplam pazarın nispeten çok küçük bir bölümünü kontrol ediyor.

Bu nedenle, likidite çoğu zaman bir seferde yalnızca bir değişim ile sınırlıdır ve fiyat keşfi de öyle. Klasik bir geri bildirim döngüsü durumunda, bu parçalanma, bireysel borsaların profesyonel piyasa yapıcıları çekme kabiliyetini de engelliyor ve bu da likiditelerini daha da sınırlıyor.

WOO Network, bu incelemede daha sonra tartışacağımız benzersiz bir strateji ve kaynak kombinasyonunu dağıtarak bu acı noktalarını çözmeyi amaçlamaktadır.

Sınıfının en iyisi likidite

Bir platform olarak Woo Network, Borsalar, tüccarlar, kurumlar ve Defı platformları arasındaki uçurumu sınıfının en iyisi likidite ile kapatmayı amaçlamaktadır. Çok ince spreadler ve sıfır işlem ücretleri ileplatform, tüccarların özel olarak etkileşimde bulunmalarını sağlayan alternatif bir işlem sistemi sunar.

Liquidity2 Baybilen Kripto Haber

Diğer avantajların yanı sıra, bu kurulum kripto borsaları için dijital varlıkların likiditesini ve fiyatlandırmasını kökten iyileştirmeye hazırlanıyor.

WOO Network, borsaların piyasa yapma işlevini Wootrade alternatif ticaret sistemine (WATS) dış kaynak sağlamasını sağlayarak bu hedefe ulaşır. Bu şekilde, bu Borsalar tamamen işlevsel bir sipariş defteri alır ve bu da kaynaklarını temel bir kullanıcı tabanı oluşturmak gibi temel iş hedeflerine odaklanmak için serbest bırakır.

Platform, daha hızlı ve sorunsuz işlem yürütme için siparişleri birden çok tarafa yönlendiren bir komisyoncuyu içeren sipariş akışı için ödeme (pfof) modelini kullanır.

WOO Network’ün Kronos Research ile umbilikal ilişkisi burada büyük bir artı. Kronos, her gün milyarlarca dolarlık işlem hacmiyle, bu küçük Borsalar için en büyük likidite katkılarından biri olarak etkili bir şekilde hizmet vermektedir.

Artık WOO Network’ün nasıl çalıştığı hakkında temel bir fikriniz olduğuna göre, bir sonraki bölüme odaklanalım:

WOO anetwork ekosistemi

WOO ağı, Woo ekosisteminin omurgasını oluşturan aşağıdaki ürünlerden oluşur:

WOO X

WOO Network, Woo X’i sınıfının en iyisi likidite ve ticaret performansına sahip perakende tüccarlar için sıfır ücretli bir ticaret mekanı olarak sunuyor. Temel olarak daha geniş Woo ekosistemi üzerinde çalışan amiral gemisi Cefı ürünüdür. Kripto alanındaki önde gelen piyasa yapıcılarından bazılarını, zorlu nicel ticaret stratejileri ve derin likidite havuzlarıyla birlikte bir araya getiriyor.

Woo Dark Pools tarafından desteklenen WOO X , spot, marj ve vadeli işlem ticareti sunar

WOO X’i denetleyen ekip, perakende, profesyonel ve kurumsal tüccarlar da dahil olmak üzere çeşitli profillerdeki tüccarlara erişilebilir hale getirmek için oldukça düzgün bir iş yapmış görünüyor. Ticaret gösterge tablonuzu seçtiğiniz araçlar ve widget’larla kolayca özelleştirebilirsiniz, bu da karşılaştırılabilir herhangi bir terminale göre bir avantaj sağlar.

Woo belirteci

WOO token, WOO ağındaki yerel varlıktır. WOO Network’ün Defı ve Cefı ürün ve hizmetlerinin çeşitli bileşenlerini birbirine yapıştıran bir ERC-20 yardımcı programı belirtecidir. Platform, ekosistemi boyunca elde ettiği gelirin %50’sini geri alım ve jetonun yakılmasına tahsis etti. WOO Network, Woo belirtecine yönelik tutarlı talebi sağlamak için bu deflasyonist önlemleri titizlikle planladığını iddia ediyor.

Woo Network Baybilen Kripto Haber

WOO token aşağıdaki yardımcı programlara sahiptir:

  • Kullanıcıların sıfır ücret alım satımının, daha yüksek sevk indirimlerinin ve ücretsiz Para Çekme işlemlerinin kilidini açmak için kullanabilecekleri perakende staking.
  • Kurumsal tüccarların artan API işlem oranı limitlerinden ve daha düşük ücret yapısından yararlanmalarını sağlayan kurumsal staking.
  • Woo token, varlık yönetimi ve marj ücretini ağır indirimli fiyatlarla ödemek için de kullanılabilir.
  • WOO Ventures’ın erken aşama projelerinden gelen Token airdropları, Woo X’teki WOO token stakers arasında orantılı olarak dağıtılır (aşağıdaki segmentteki WOO Ventures hakkında daha fazla bilgi).
  • WOO token ayrıca likidite sağlama ve verim çiftçiliği fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Belirteç, birden fazla zincirde (Uniswap, Bancor, QuickSwap, Sushiswap ve diğerleri dahil) merkezi olmayan borsalara yerleştirilmiştir.)
  • Ayrıca, CREAM Finance, Sushi Kashi, Rari Capital, KİNE Finance ve Unit Protocol üzerinde borç vermek ve ödünç almak için WOO token’ı kullanabilirsiniz

WOO Network ayrıca, kullanıcılara sosyal ticarete erişim izni verme ve giderek merkezi olmayan Woo ağında oy kullanma hakları gibi diğer kullanım durumlarında WOO token’in faydasını genişletmeyi planlıyor.

Huobi Global, AscendEX, Uniswap, Sushiswap, MXC gibi önde gelen borsalarda Woo tokenleri satın alabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Gate.io diğerleri arasında.

Woo girişimleri

WOO Ventures, erken aşamadaki kripto projelerinde yatırım fırsatlarını demokratikleştiren WOO ekosistemi içinde entegre bir programdır.

Teknik işin içine cesur, bu ürünün işlevleri daha fazla veya daha az aynı şekilde girişim sermayesi nokta kazıcı olmadan ve şirketlere yatırım. Bu kripto projeleri zamanla büyüdükçe, WOO Network topluluğu için çeşitli avantajlar ve ekonomik teşvikler getiriyorlar.

Bu, yeni projeler için karşılıklı olarak yararlı bir düzenlemedir, çünkü potansiyel olarak onlara WOO ağ topluluğundan dinamik bir kullanıcı tabanı getirebilir. Bu arada Woo token sahipleri, bu erken aşamadaki projelerden airdroplar ve diğer avantajlar elde etmek için jetonlarını koyabilirler.

Havi

WOO Network’ün ana hedeflerinden biri likidite ağını DeFi alanına genişletmeye devam etmektir. Buradaki fikir, Defı kullanıcılarının rekabetçi fiyatlandırma, sıkı teklif sorma spreadleri ve verimli fırsatlardan yararlanmaları için yer açmaktır. Bu nedenle, projeyi denetleyen ekip, Defı ile ilgili tüm ürünlerini Woofı şemsiyesi altında gruplandırmıştır.

İlk Woofı ürünü, Defı kullanıcıları için en uygun işlem yürütülmesini kolaylaştırmak üzere tasarlanan zincir üstü likidite havuzlarıydı. Platformun ayrıca zincir içi ticaret stratejilerini V3, 0x, dYdX ve Uniswap üzerinde test ettiği bildiriliyor.

Son düşünceler

Genel olarak, Woo Network gerçekten de, kripto tüccarlarının düzenli olarak karşılaştığı kalıcı acı noktalarının bir kısmını hafifletmeyi vaat eden oldukça geniş ve karmaşık bir ürün ekosistemidir.

Potansiyeline uygun yaşarsa, platform endüstri çapında parçalanmış likidite sorununu çözebilir ve aynı zamanda sıfır veya düşük ücretli bir yapının faydasını perakende, profesyonel ve kurumsal tüccarlara genişletebilir.

Ayrıca, kullanıcılara gelecek vaat eden erken aşama projelerine yatırım yapma fırsatı verirken, Borsalar tarafından yayınlanan sahte işlem hacimlerinden kaynaklanan riskleri de azaltabilir.

Bununla birlikte, bunlar hala platform için ilk günler ve BeİnCrypto zamanla genişledikçe ve olgunlaştıkça onu yakından takip edeceğinden emin olacak. Bu arada, resmi web sitelerini ziyaret edin ve daha fazla bilgi için projenin litepaper’ına göz atın.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *