«
Dogecoin-Buterin

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, Dogecoin’in (DOGE) geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor. Tartışma sırasında Buterin, Dogecoin’in blok zincirinin bir İş Kanıtı’ndan (PoW) bir Hisse Kanıtı (PoS) konsensüsüne geçme olasılığına ilgi duyduğunu ifade etti.

Bir Twitter deneyinin parçası olarak Buterin, 268 Twitter takipçisiyle bir sohbet başlattı. Birçoğu konuya kendi sorularıyla cevap verdi. Bazıları kripto ile ilgiliyken, bazıları değildi.

Üç Arrows Capital CEO’su Zhu Su, vurgulamak için Ethereum ve Dogecoin arasındaki olası işbirliğine ilişkin bir soru soruyor. Özellikle, işbirliğinden gelecek vaat eden fikirleri soruyor.

İlk olarak Buterin, kişisel olarak DOGE’nin bir PoS konsensüsüne geçmesini umduğunu söyledi. Bunun Ethereum’un koduyla yapılmasını umduğunu söyleyerek ekliyor. Buterin, yıllık 5 milyar PoW ihracına gelince, bunun durmaması gerektiğini söylüyor.

Bunun yerine, fonları bir tür DAO’ya koymanın daha iyi olacağını söylüyor. Bu şekilde, fonlar iyi niyetleri yönlendirebilir. Bu nedenle, her şeyden önce proje, ‘iyilik yap’ gündemiyle devam edebilir.

Yaklaşık 3 hafta önce Dogecoin vakfı, DOGE’nin adını yeniden kurmak için yola çıktı. Bunu yapmak için, bir danışmanlar konseyi kurdu. Bunlardan biri Vitalik Buterin. DOGE topluluğu, DOGE’nin blok zincirini güçlendirmeyi ve meme parasını eski ihtişamlı günlerine geri getirmeyi umuyor.

Bu haber çıktığında birçok kişi bunu duyduğuna sevindi. Elon Musk ve Mark Cuban gibi birçok büyük yatırımcı, DOGE’ye ve topluluğuna inanıyor. Pek çoğu, projenin PoS’a geçme ihtimali karşısında heyecanlanırken, bazıları değildi.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *