«
Velas

[web_stories title=”false” excerpt=”false” author=”false” date=”false” archive_link=”true” archive_link_label=”” circle_size=”150″ sharp_corners=”false” image_alignment=”left” number_of_columns=”1″ number_of_stories=”5″ order=”DESC” orderby=”post_title” view=”circles” /]

Basın Bülteni: Velas, Velas ekosisteminin büyümesini desteklemek ve yeni Web 3.0 çağında erişimimizi genişletmek için 5 milyon USD’lik bir finansman programının başlatıldığını duyurmaktan gurur duyar.

3 Ağustos 2021, Zug, İsviçre – Bugün Velas, Velas Blok Zinciri üzerine inşa edilecek projeler için büyük bir finansman programının başlatıldığını duyuruyor ve inovasyonu gezegendeki en hızlı blok zincirine – toplam 5 milyon ABD Doları’na ulaştırıyor.

Velas, projeleri ve geliştiricileri, Velas blok zincirinin üzerine inşa edilmiş kullanıcı dostu, şeffaf ve gizliliğe saygılı ürünlerden oluşan ekosistemlerine katılmaya davet ediyor. Uygulamaları dakikalar içinde dağıtmak için yalnızca Ethereum’dan kod taşıyın veya yerel zincirlerinde geliştirin.

Velas Finansman Programı ile ilgili tüm teknik ayrıntılar için BURAYA tıklayın.

Yatırımlar – Katılımcılar Ne Sunabilir?
Yatırım büyüklükleri proje başına 100.000 USD’ye kadar çıkabilir. Genel Hibe Programı, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli konuları kapsayan projeleri finanse etmek için tasarlanmıştır:

DeFi ile ilgili ve DEX ile ilgili ürünler
NFT ile ilgili çözümler
Oyunlar ve oyun – Eğitim, AI/VR/AR, Kripto Oyunlaştırma, Stratejiler, Koleksiyon, Kart Oyunları vb. Dahil
Velas blok zincirini geleneksel sektörlerle birleştiren dApp’ler – Bankacılık, Sağlık, vb.
Kripto para birimlerinin ve blok zincirinin benimsenmesine yardımcı olan dApp’lerin benimsenmesi.
Velas ayrıca geliştiricileri, Velas Ekosistemi içinde ademi merkeziyetçiliği ve şeffaflığı artıran çözümler yaratmaya aktif olarak teşvik edecektir. Tüm projeler GitHub’da izlenecek – Ekipler hibelere birden fazla kez başvurabilir, ancak ek fon almadan önce önceden tahsis edilen projelerini başarıyla tamamlamaları gerekir.

Yatırım Kriterleri
Hibe başvurusunda bulunmak ister misiniz? Aşağıdaki yatırım kriterlerine göz atın:

Projenin hedef(ler)i ve kapsamı, ayrıca fonun nasıl kullanılacağının ana hatları
İş planı/teknik inceleme
Teknik özellikler ve değer teklifi
Bir yönetici özeti ve satış konuşması destesi
Ekibin geçmişi ve deneyimi
Pazar stratejisine ve kullanıcı edinme planına gidin
Proje, zaman çizelgeleri, her bir dönüm noktasında hedeflenen çıktılar ve sağlanan planları gerçekleştirmek için tahmini çabalar
Proje, Velas ekosistemine nasıl fayda sağlıyor?
Talep edilen fon miktarı ve ödeme yöntemi
Proje veya ürün/hizmet, Velas blok zincirinde oluşturulmalıdır
Tüm kodlar açık kaynaklı olmalı ve tam işlevsellik için kapalı kaynaklı yazılıma dayanmamalıdır.
Velas, lisanslamayı ve telif hakkı uyumluluğunu çok ciddiye alır. Başkalarının eserlerini atıfta bulunmadan veya eserin orijinal olmadığını belirtmeden kullanmak derhal feshe yol açacaktır. Kullanıcılar, lisanslama konularında herhangi bir şüpheleri varsa, göndermeden önce Velas ile iletişime geçmelidir.

Faydalar
İşe Alma – Velas, yeni kurulan şirketlere En İyi Yetenekleri işe alma konusunda yardımcı olur.
Ağ Oluşturma – Velas, yatırımcılara, fonlara ve hızlandırıcılara bağlantı sağlayan girişimlere yardımcı olur.
Pazarlama – Velas, yeni başlayanlara önemli değişimlere katılma, fikir liderleri bulma ve viral pazarlama kampanyaları oluşturma konusunda yardımcı olur.
Hibeler – Velas, yeni araçların ve projelerin oluşturulması için hibeler sağlar.
Teknik – Velas’ın deneyimli geliştiricileri, başlangıç ​​projelerinin teknik tarafında yardımcı olacaktır.
Araştırma – Velas, yeni fırsatları keşfetmek için pazara gitmeden önce gerekli tüm araştırmalarda yeni başlayanlara yardımcı olur.
Velas Hibe Başvurusu
Velas Hibe Programına başvurmak için bir başvuru formu doldurun. Ekip başvuruları, güncel iletişim bilgileri, deneyim ve görev üzerinde çalışmaya dahil olacak tüm ekip üyelerinin portföyünü içeren proje için bir temsilci tarafından sunulmalıdır. Başvuru formları 14 iş günü içerisinde incelenecek ve seçim sonuçları başvuru sırasında verilen e-postaya gönderilecektir. Bir teklif başarılı olursa, zaman çizelgeleri ve ödeme planlarıyla ilgili belirli ayrıntıları belirlemek için daha fazla iletişim gerekecektir. Geri bildirim, hibe süreci boyunca gerçekleşecektir.

Daha fazla bilgi ve SSS için lütfen resmi Velas dokümanları sayfasına buradan göz atın.

Velas, Velas ailesine yenilikçi ve heyecan verici yeni projeler, ürünler ve hizmetler sunmaktan gurur duyuyor ve sınıfının en iyisi TPS, verim ve geliştirici desteğinden yararlanarak Velas Blockchain’in kullanım durumunda büyük bir genişlemeyi memnuniyetle karşılıyor. Velas Finansman Programı, Velas Blockchain’i tüm kripto sektöründeki en çekici ve güçlü zincir haline getirmeye yardımcı olur.

Velas Finansman Programı ile ilgili tüm teknik ayrıntılar için BURAYA tıklayın.

Medya İletişim Bilgileri
Kişi Adı: Shirly Valge
İletişim E-postası: info@velas.com

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *