«
Georgeeee

Ünlü milyarder, kripto para aldığını söyledi ve kendisi DeFi sektörünün ilk yatırımcılarından birisi olabilir. Demokrat Parti’ye bağışları ve liberal fikirlerin tanıtımıyla ünlü milyarder George Soros’un kişisel sermayesini yöneten Soros Fonu’nun CIO’su Dawn Fitzpatrick, Bloomberg’e verdiği röportajda fonun bazı kripto paralara sahip olduğunu ve DeFi endüstrisini keşfetmeyi dört gözle beklediğini söyledi.

Soros fon yöneticisi, pandemi nedeniyle piyasa çöküşünün yaşandığı Mart 2020’de kar etmeye başladığını söyledi. Ancak aynı zamanda fon, hala çok ucuz olan kurtarma hisselerini satın almakla ilgileniyor. Bunun ana nedeni, ABD ekonomik sistemindeki nakit bolluğudur.

George Soros Baybilen Kripto Haber

Soros fonu daha fazla kripto para alırken, kesinlikle Çin ekonomisine yatırım yapmaktan uzaklaşıyor. Daha önce, Çin hükümetinin irrasyonel davrandığını ve yatırımcıların ülke ekonomisine yatırım yaparken kendilerini güvende hissedemeyeceklerini söylemişti.

Fitzpatrick, kripto varlıklar açısından, fonun kripto para birimlerinden ziyade merkezi olmayan teknolojilerin masaya getirdiği teknoloji ve çözümlerle daha fazla ilgilendiğini söyledi. Kurumsal yatırımcılar, genellikle geleneksel varlıklardan daha fazla getiri sağlayan merkezi olmayan finans (DeFi) veya token teklifleri gibi bazı uygun yatırım fırsatlarını keşfederken, giderek dijital varlık endüstrisine giriyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *