«
Kripto-Analisti
2018’in ikinci yarısında Bitcoin’in (BTC) taban seviyesini doğru bir şekilde tahmin eden ve geniş çapta takip edilen bir analist, iki altcoin için yükseliş beklentilerini açıkladı.2018 yılının Haziran ayında, Bitcoin 5.700 doların üzerinde işlem görürken piyasada Smart Contracter olarak bilinen analist, BTC’nin 3.200 dolarda dibe vuracağını doğru bir şekilde tahmin etmişti.

Analist, Dogecoin (DOGE) ve Synapse (SYN) için yükseliş bekliyor

 Smart Contracter, 206.200 Twitter takipçisine hafif bir düzeltme ve satın alma hacmindeki artışın ardından Dogecoin (DOGE) satın aldığını söyledi. Analistin teknik grafiğine göre, Dogecoin, günlük grafikte aşağı eğimli bir trend çizgisini kırdıktan sonra yukarı yönlü bir yörüngede. Uzman, ”Dün hacimdeki güçlü kırılmadan sonra bugün DOGE düzeltmesi sırasında alım yaptım. Bir meme altcoin projesine yatırım yapmayalı uzun zaman oldu ama iyi bir karar verdiğime inanıyoum.” ifadesini kullandı.
Trader ayrıca, varlıkların Ethereum (ETH) ve diğer akıllı sözleşme özellikli Blockchain Synapse (SYN) arasında aktarılmasını ve değiştirilmesini sağlayan bir zincirler arası protokol konusunda da iyimser. Analist, ‘Synapse’in Ethereum’a karşı eşleştirildiğinde yedi gün içinde yüzde 50’den fazla değer kazandıktan sonra yüzde 100’den fazla getiri sağlayabileceğini söylüyor. Smart Contracter’a göre altcoin Synapse, Elliott Wave teorisine dayanan üç dalgalı bir düzeltmeden geçtikten sonra yükseliş trendinde. Elliott Dalga Teorisi, bir düzeltme üç dalgalı bir model alırken ana eğilimin beş dalgalı bir model benimsediğini belirtir.

2 dev borsada listelenen altcoin, ivme kazandı

Zincirler arası işlemler sunan merkeziyetsiz borsa (DEX) tabanlı bir altcoin, borsa listelemeleri sonrasında ivme kazandı. TitanSwap (TITAN), ilk olarak yaklaşık 1,25 dolardan işlem gördüğü sırada 31 Mart’ta Twitter üzerinden borsa listelemesinin gerçekleşeceğine dair bir ipucu verdi. Altcoin daha sonra, iki büyük duyurunun ardından Eylül 2021’den bu yana görmediği zirvelere çıktı ve yaklaşık 2,00 dolarlık bir fiyata ulaştı. İlk olarak, Seyşeller merkezli kripto paraborsası KuCoin, TITAN’ı Tether (USDT) ticaret çiftinde kullanıma sunduğunu duyurdu. Ardından, Güney Kore merkezli borsa Bithumb, TITAN’ı platformuna ekleyeceğini ve Bitcoin ve Kore Wonu çiftleriyle ticarete açılacağını duyurdu. Bir hafta süren ralli sonunda, TitanSwap yüzde 425.6’lık şaşırtıcı bir artışla 1.21 dolardan 6.36 dolara yükseldi.
Projenin web sitesine göre TitanSwap, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM), otomatikleştirilmiş likidite madenciliği ve merkeziyetsiz bir özerk organizasyon (DAO) sunuyor. DEX, Ethereum (ETH) ağı üzerine inşa edildi ve TITAN, sahiplerine oy hakları ve likidite sağlayıcıları için ödüller sunuyor. TitanSwap white paper’ı, uyarlanabilir bağlanma eğrisi de dahil olmak üzere kripto projesinin benzersiz özelliklerinden birkaçını vurguluyor. TITAN’ın merkeziyetsiz ekosistemi, farklı varlık sınıfları için daha fazla likidite ve daha iyi fiyat keşfini bir araya getiriyor. Katman-2 desteği, zincir üstü temizleme ve çözümlemenin verimliliğini önemli ölçüde artırmak ve gas tüketimini ETH 2.0’dan önce etkin bir şekilde azaltmak için katman-2 protokolünü kullanıyor. Altcoin TITAN ralli sonrası düzeltme yaşadı, ancak gün için hala yüzde 95.43 artışta kaldı ve an itibariyle 4.50 dolardan işlem gördü.
Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *