«
Kripto

Ünlü kripto para analisti, Solana’nın (SOL) tüm zamanların en yüksek seviyelerine giden yolunun nasıl gerçekleşeceğini açıkladı.

Twitter’da 87.000 takipçiye sahip olan ve Inmortal takma adı ile tanınan analist, akıllı sözleşme platformu olan Solana’nın güçlü destekten güzel bir şekilde sıçradığını ve şu anda 220 dolarlık fiyat alanına bir kırılma için konumlandığını söyledi.

 

“Günlük talepte iyi tepki aldık. Fiyat 170 doların üzerinde kabul görürse, yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) oluşturacağımızı düşünüyorum.”

 

CoinMarketCap’e göre, yazının yazıldığı sırada Solana, 151,27 dolardan işlem görüyor. 220 dolara hareket, yüzde 45’in üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Inmortal ayrıca, kripto türev borsası FTX için yerel token olan FTT’ye de baktı. Popüler stratejist, en az 80 dolar seviyesine kadar büyük bir hareket beklentisiyle bu altcoin’i biriktireceğini söyledi. Analistin tahmini gerçekleşirse, FTT yüzde 60 civarında yükselmeden önce 50 dolar seviyesine gerileyecek.

 

Sonrasında Bitcoin’e bakan kripto analisti, BTC’nin Eylül ayındaki düzeltmesinin ayıların son çırpınışları olduğunu söyledi. Çünkü artık lider kripto para biriminin 200.000 dolara ulaşması için büyük bir ralli başlatmasını bekliyor.

 

“Bu şimdiye kadarki son düşüştü. 200 bin dolarda görüşürüz.”

 

Inmortal, grafiğine dayanarak, BTC’nin gelecek yılın ilk çeyreğine kadar 220.000 dolar seviyesine yaklaşacağını düşünüyor. Ardından, sonraki yüzde 100’lük bir rallinin 300.000 doları aşmasından önce 150.000 dolar aralığında en az yüzde 30 düzeltme olacağını düşündüğünü belirtti.

Geçen hafta Inmortal, 100 doların programlanmış olduğunu söyleyerek, hisse kanıtı (PoS) blok zinciri ağı Cosmos’ta (ATOM) yüzde 200 ralli olacağı çağrısında bulundu.

 

“Sevgili kozmonotlarım, plan değişmedi, 100 dolar programlandı.

Bu arada, 30 doların altındaki düşüşlerde almaya çalışacağım.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *