«
Altcoin

Popüler kripto para analisti Credible Crypto, 2 altcoin için son alım fırsatı olduğunu söyledi. Twitter’da 232.800 takipçiye saip olan ünlü analist, XRP ve Hedera Hashgraph’ın yerel kripto para birimi olan HBAR’ın yükseliş trendlerini ateşlemeye hazır olan iki altcoin olduğunu söyledi.

“HBAR ve XRP sepetlerinizi hazırlamak için zaman azalıyor. İyi sepet yapın. Ay’a uzun bir yol var.”

XRP, bu yazının hazırlanışı sırasında 1,29 dolardan işlem görüyor. Popüler kripto para son 7 gün içinde yüzde 9 ve son 30 gün içinde yüzde 76’dan fazla yükseldi. Merkezi olmayan açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’ın yerel kripto parası HBAR bu yazı hazırlanırken 0,283639 dolardan işlem görüyor. Kripto para son yedi gün içinde yüzde 12 ve son 30 gün içinde yüzde 30’dan fazla yükseldi. Credible Crypto, hem XRP’nin hem de HBAR’ın, geçtiğimiz ay yüzde 310’dan fazla artış göstermesinin ardından, kısa süre önce popüler hale gelen akıllı sözleşme platformu Solana’dan (SOL) daha yüksek bir yatırım getirisi sağlayacağını düşünüyor.

SOL daha yeni bir kripto para ve bu onun ilk boğa koşusu, zaten birkaç boğa koşusu ile burada bulunan majörlerin piyasa değerine ulaşmasını bekleyemem. SOL zaten fiyat keşfinde (en büyük kazançların gerçekleştiği yer), XRP ise henüz oraya ulaşamadı.”

Analist ayrıca, sepetindeki Cardano’ları (ADA), HBAR ile değiştireceğini söyledi. ADA, bu ay planlanan Alonzo yükseltmesine yaklaşırken son 30 günde yüzde 113’ten fazla yükseldi. Kısa vadede, Credible Crypto, XRP’nin 1.50 dolardaki dirence yükselebileceğini tahmin ediyor.

“Bu, aradığım 1,25 dolar seviyesinin dönüşümü oldu. Arz alanını temizledik, düşüş trendi çizgimizi kırdık, her ikisini de destek olarak yeniden test ettik. Bitcoin aşağı yönde herhangi bir düzensiz hareket yapmadığı sürece, 1,50 dolar üstü için yolu açmamız gerekiyor.”

Analist ayrıca HBAR’ın önemli bir direnç seviyesini aştığında uçacağını da söyledi. 0,28-0,35 dolar bölgesi kilit direnç! Bunu geçersek uçarız.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *