«
Analist-Tahmin

“Altcoin Daily” YouTube kanalının kurucu ortağı olan kripto para analisti Aaron Arnold, Mart ayında yüksek fiyat performansı sergileyebileceğini düşündüğü beş altcoin’e dikkat çekti.

 

Analist, Dört Altcoin Sıraladı

Yeni Youtube yayınında Mart ayında yüksek fiyat performansı beklediği kripto para birimlerini paylaşan analist, ilk sıraya Ethereum ile başladı. Analist, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve NFT ekosisteminin yükselişlerine dikkat çekti ve ilerleyen aylarda da ekosistemde oldukça önemli bir rolü olan Ethereum’a (ETH) olan talebin büyük ölçüde artabileceğini dile getirdi. Ek olarak analist, projenin sektörde önemli işler yaptığını ifade ederek Cosmos’a da (ATOM) dikkat çekti.

Kripto para analisti Aaron Arnold, Mart ayında yüksek fiyat performansı sergilemesini beklediği altcoin’lere Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ile devam ederken, blockchain tabanlı bir oyun platformu olan Splinterlands’in yerel kripto para birimi olan SPS tokena da vurgu yaptı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin(BTC), Rusya-Ukrayna savaşının etkisiyle 34.500 dolar fiyat seviyelerine gerilemesinin ardından yönünü yeniden yukarı çevirdi. Ancak 27 Şubat’ın akşam saatlerinde yeniden düşüşe geçen lider kripto para birimi, kaydettiği son değer kayıplarının ardından 38.400 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Bitcoin’deki bu değer kaybı, kripto para piyasasına da düşüş yönlü bir ivme kazandırdı. Kaydettiği son düşüş hareketleri ile birlikte Ethereum (ETH), 2.640 dolar fiyat seviyelerine geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *