«
Uniswap

WhaleStats verilerine göre Uniswap, en büyük 1.000 Binance balinası arasında en çok işlem gören varlık haline geldi ve işlem hacmiyle Ethereum‘u geride bıraktı.

Uniswap ayrıca Binance balinaları arasında en çok kullanılan 10 akıllı sözleşmeden biri olmaya devam ediyor. Buna ek olarak, UNI şu anda ilk 1000 ETH cüzdanı için en yaygın olarak tutulan tokendir, bu da hemen hemen her büyük cüzdanın en az bir Uniswap tokenine sahip olduğu anlamına geliyor.

Balina katmanı adresleri arasındaki yüksek popülerlik, büyük olasılıkla, merkezi olmayan borsa Uniswap için bir yardımcı program tokeni olan varlığın doğasından kaynaklanıyor. Borsayı kullanmak için, kullanıcıların UNI tokenlerini Ethereum ile satın aldıktan sonra harcaması gerekiyor.

Balinalar, piyasa belirsizliği nedeniyle transferlere devam ediyor

Belirli kripto para birimlerine sahip büyük yatırımcılar hakkında veri toplayan WhaleStats kripto platformu, son 24 saatte en büyük 1.000 ETH balinası tarafından satın alınan ilk 10 kriptonun bir listesini paylaştı. ETH, MATIC ve diğer birkaç kripto para bu listede.

Takipçi ayrıca, MATIC, Yearn.Finance ve diğer kripto paralarla ilgili en iyi balinalar tarafından yapılan token alımları hakkında birkaç tweet paylaştı ve bu da piyasa belirsizliği arasında birikim olduğunu gösteriyor.

Tüm kripto para piyasasında ortalama %13’lük bir kayıpla sonuçlanan devasa piyasa satışları sırasında, toplam 15 milyar dolarlık farklı kripto para birimi kripto para borsalarına kaydırıldı.

Sunulan bilgilerde, borsalara geçen hafta Ethereum, Bitcoin ve USDT gibi para birimlerinin yaklaşık 15 milyar dolarlık girişi görüldü. Davranıştaki böyle bir değişiklik, büyük olasılıkla geçen hafta büyük ölçüde düşen Bitcoin performansına bağlı. Alternatif kripto para birimleri, özellikle de ilk 100’dekilerin çoğu, piyasa düzeltmesinin ortasında değerlerini kaybediyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *