«
Altcoin

Kripto analisti ve YouTuber Aaron Arnold, büyük yükselişler gerçekleştirmek üzere olduğunu tahmin ettiği beş altcoin hakkında konuştu. YouTube’da 998.000 aboneye sahip olan ünlü analist Arnold, yeni bir videosunda, merkezi olmayan Oracle platformu Chainlink (LINK) konusunda iyimser olduğunu söyledi.

“Chainlink gibi başka hiçbir Oracle kripto parası bunu Chainlink kadar iyi yapamıyor. LINK bir çıkışa hazırlanıyor gibi görünüyor. Yani evet, bir boğa döngüsünde olduğumuz sürece ben de Chainlink’te yükselme bekliyorum.”

Polkadot’a (DOT) baktığında Arnold, Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip ettiğine inanıyor.

“DOT’tan büyük Solana havası alıyorum. Birkaç kez daha reddedildi, ancak bence yörünge (haftalık kapanış), önceki tüm zamanların en yüksek seviyesiyle ilişki ve tüm bu koşuda gerçekten pompalanmadığı gerçeği de var. Önümüzdeki birkaç hafta içinde SOL gibi parlayacağını umuyorum.”

Elrond’a (EGLD) gelince, analist, altcoin’in bir golden cross yaptığını bildirdi; bu, 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) 200 günlük MA’nın üzerine çıktığı bir yükseliş sinyalidir. Arnold, önceki iki golden cross sırasında EGLD’nin 62 günde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını söyleyen başka bir analistten alıntı yaptı. Arnold, analistin EGLD’nin 18 Ekim’de 2.500 dolara kadar yükseleceğini tahmin ettiğini söyledi.

Sıradaki altcoin, kullanıcıların akıllı sözleşme platformuna akın etmesiyle ivme kazanan Ethereum rakibi Avalanche (AVAX).

“Solana ve AVAX’a ne olduğunu gördük, bence Solana’ya çok benziyor. AVAX genellikle ağ, popülerlik ve fiyat hareketinde kazanıyor. Yaptıkları şey birçok kullanıcıyı çekiyor gibi görünüyor.”

Analistin radarındaki son altcoin, Arnold’un kripto para sektöründe en iyi risk sermayesi şirketlerinden bazıları tarafından desteklendiğini söylediği gizlilik odaklı Mina Protokolü (MINA). Kendisi, uzun vadeli MINA sahiplerinin, kripto paranın staking mekaniği nedeniyle satış yapmak için çok az nedenleri olduğunu da ekledi.

“Yakın zamanda çok fazla satış olacağını düşünmüyorum çünkü stake etme yöntemi, stake edenler için en yüksek ödüller ilk sekiz ayda veya bir yılda gerçekleşti. Dolayısıyla, her zaman kar elde etmediğiniz sürece satmak için gerçekten bir neden yok ama bence birçok insan bu stake ödüllerini istiyor.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *