«
Bitexen

Türkiye merkezli kripto para borsası Bitexen, yakın zamanda yaptığı bir duyuruda platforma 6 yeni altcoin eklendiğinin haberini verdi. Bu altcoin’ler arasında Shiba Inu (SHIB), Sun (SUN), Celo (CELO), JUST (JST), Smooth Love Potion (SLP) ve Moonbeam (GLMR)  yer alıyor.

 

Bitexen, 6 yeni altcoin ekliyor

Türkiye merkezli kripto para borsalarından biri olan Bitexen, yeni bir duyuru yaptı. Duyuruya göre borsa, platformuna 6 yeni altcoin’in ekleneceğinin haberini verdi. Peki, eklenecek kripto paralar hangileri olacak? Bu kriptoların özellikleri ve mevcut fiyat durumları neler? Aşağıdaki listemizde derledik:

  • Shiba Inu (SHIB): Bir Dogecoin katili olarak ortaya çıkan SHIB, merkeziyetsiz bir borsa olan kendi ShibaSwap’iyle de gündeme geliyor. SHIB, yazı sırasında yüzde 1.68’lik bir düşüş ile 0.0002148 dolardan el değiştiriyor.

 

  • Sun (SUN): SUN.io platformu,TRON’un stablecoin ticaretini, token madenciliğini ve kendi kendini yönetmeyi destekleyen ilk ve tek platformudur. Yeniden adlandırmadan sonra, SUN tokenı, token sahiplerine oylama ve yönetişim hakkı gibi çeşitli haklar ve avantajlar sağlıyor. SUN, yazı sırasında yüzde 7’lik bir yükseliş ile 0.015 dolardan el değiştiriyor.

 

  • Celo (CELO): Celo, akıllı telefon kullanıcıları arasında kripto para biriminin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir Blockchain ekosistemidir. CELO, platformun iki yerel tokenından biridir.  Kripto para birimi, yazı sırasında 3.17 dolardan işlem görüyor.

 

  • Just (JST): JUST, TRON Blockchain’i için oluşturulmuş popüler bir merkeziyetsiz finans (DeFi)ekosistemidir. Çoğunlukla JustStable olarak bilinen merkezi olmayan bir stablecoin ödünç verme platformu etrafında toplanmış eksiksiz bir ürün paketidir. JST, yazı sırasında 0.04 dolarda

 

  • Smooth Love Potion (SLP): Play-to-earn (P2E) odaklı Smooth Love Potion (SLP) tokenları, Axie Infinity oyunu oynayarak kazanılır. Bu kripto para birimi, oyunda deneyim puanlarının yerini alıyor. Yazı sırasında 0.009 dolardan el değiştiriyor.

 

  • Moonbeam (GLMR): Moonbeam, Polkadot üzerinde Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachainidir. Yazı sırasında 5.21 dolardan el değiştiriyor.
Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *