«
Bitcoin-

 

Bc Bitcoin Meanders While Traders Turn To Technicals For Direction Baybilen Kripto Haber

Bitcoin, yeni yıla sonuncusu ile aynı şekilde başlıyor – oynaklıkla.

Piyasa değerine göre en büyük dijital para Pazartesi günü erken New York ticaretinde kazançlar ve kayıplar arasında dalgalandı, ancak %1.2 düşüşle 12:17’de 46.452 $’a geriledi. Bu, şu anda 47.927 dolar olan son 200 gün içinde ortalama fiyatının altında sallandığı anlamına geliyor. Oturum, grafikçiler tarafından yakından izlenen bu eşiğin altındaki ardışık yedinci kapanışı için Bitcoin kuruyor.

Teknisyenler ayrıca aşırı satım bölgesine yaklaşan Bitcoin’in Göreceli Güç Endeksi’ni veya RSI’yi izliyorlar.

Oppenheimer’daki stratejistler, Bitcoin’in artan oynaklığının ticaret yapmalarını zorlaştırdığını söylüyor. Yine de, 200 günlük hareketli ortalama istatistiğini hisse senetleri için kullandıkları şekilde kullanırlarsa, 65.000 doların üzerine çıkabileceğini öngörüyorlar – 46.000 doları koruduğu sürece, bir notta söylediler.

Kripto para birimleri genel olarak 2021’i kötü bir notla bitirdi – Bitcoin, yılın en kötü aylarından biri olan Aralık ayında kabaca %19 düştü. En büyük kripto paralardan bazılarını izleyen Bloomberg Galaxy Kripto Endeksi, bu dönemde yaklaşık %23 kaybetti.

Miller Tabak + Co.’nun baş piyasa stratejisti Matt Maley, “Portföy vitrin düzenlemesinin varlık sınıfını Aralık ayının büyük bölümünde düşük tutmada bir etkisi olup olmadığını merak ediyoruz” dedi. Yeni yıl.”

Bu, kripto dünyasında sıkça duyulan bir nakarat – fiyatlar düştükçe onlar da aynı hızla toparlanabilirler. Vahşi dalgalanmalarını izleyenler, oynaklığın kurs için eşit olduğunu ve şimdiye kadar dijital para birimleri dünyasında verilmiş olduğunu söylüyor.

Birçok analist, ileriye dönük olarak kripto fiyatlarının toparlanacağını söylüyor. Bazıları, stratejistlerin bu yıl kartların 90.000 $ veya 100.000 $ olacağını tahmin etmesiyle çok daha yukarıyı görüyor.

Devamını oku: Bitcoin 100.000 Dolarda mı yoksa Fed Tarafından Patlatıldı mı? Analistler Göz 2022

National Securities baş piyasa stratejisti Art Hogan, telefonla yaptığı açıklamada, “İleriye bakıp kripto için geleceğin ne olduğunu söylemeye başladığımızda, muhtemelen Aralık ayının gösterdiğinden daha parlak görünüyor” dedi. Ama asla pürüzsüz bir yol olmayacak ve kesinlikle büyük bir oynaklıkla dolu olacak.”

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *