«
Truefi

Bugün TrueFi’nin (TRU) şamdanı sonunda 1 dolar seviyesine dokunuyor. Tradingview.com’daki grafiğe bakıldığında, TRU şüphesiz geçen hafta yükseliyor.

TrueFi (TRU) Dalgalanma
Truefi Tru Surge Baybilen Kripto Haber

Bu grafikte mum çubuğu 1.06$’ın en yüksek seviyesine dokundu. Şu anda TrueFi, 24 saatlik işlem hacmi 579.224.255$ ile 0.8840$’dan işlem görüyor. Yükselen kripto para son 24 saatte %75.07 değer kazandı.

TrueFi, kredibilitesi yüksek borçlular için herhangi bir teminat şartı olmaksızın şeffaf ve istikrarlı, yüksek getiri sağlayan bir DeFi protokolüdür. TrueFi’nin Ethereum belirteci olan TRU, TrueFi protokolünde staking (yani yeni kredileri onaylamak veya reddetmek için) ve yönetişim için kullanılabilir.

TRU ile, sahipler nihayetinde tahmin piyasasında kimin güvenilir bir borçlu olduğu konusunda söz sahibi olurlar. TRU, sahibine üçüncü şahıslar için kredi derecelendirme yeteneği verir. Bunun dışında TRU’nun kredi notu ile sadece teşviklerle işleyen izinsiz bir kredi sistemi oluşturulabilir. TRU sahipleri, yeni bir kredi sistemi oluşturmada kısmi mülkiyete sahiptir.

Bu fiyatın bir nedeni de TrueFi’nin son başarılarına atfedilebilir. Dün bir tweet’te TrueFi.io, TrueFi’deki toplam kredi oluşturma değerinin 300 milyon doları bulduğunu paylaştı.

Son olarak, TRU bugün Axie Infinity (AXS), Request (REQ) ve Wrapped Luna (WLUNA) ile birlikte CoinbasePro’da işlem görmeye başladı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *