«
Tron

TRON Vakfı, GameFi’ye 300 Milyon Dolar yatırdı

TRON, APENFT ve WINKLink ile işbirliği içinde 300 milyon dolarlık bir fon kuracak. TRON Arcade adlı fon, önümüzdeki üç yıl içinde GameFi projelerine yatırım yapacak ve kuluçkaya yatıracak. TRON, fonu oluşturarak, blok zinciri teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini teşvik etmek için uzun vadeli çabalarında ilerliyor.

Fon, geliştiricilere GameFi projeleri oluşturma ve sağlam Merkezi Olmayan Finans içeriği oluşturma konusunda yetki vermeyi amaçlıyor. Ayrıca TRON, APENFT ve WINKLink toplulukları arasında bir eğlence topluluğu oluşturmaya da yardımcı olacaktır.

Fon ve buna bağlı olarak TRON, gerçeklikten kaçmanın bir yolu olarak daha genç, daha dijitalleştirilmiş nesillerin çevrimiçi kelimelere ilgi duyma arzusundan yararlanmak istiyor. Bu ilgi, GameFi’nin kullanıcıları çekmek için kullandığı Non-Fungible Token, DeFi ve Gaming arasında bir füzyonun ortaya çıkmasına neden oldu. Kazançları keyifli ve heyecan verici bir deneyim haline getiren parasal mekanizmaların oyunlaştırılmasıdır.

GameFi, DeFi, NFT ve daha büyük kripto alanını anlaşılmasını ve dahil edilmesini kolaylaştıran bir sonraki büyük şey olacak” – TRON Kurucusu Justin Sun.

Daha da ekledi,

TRON, herkesin erişebileceği sağlam bir GameFi ekosistemi oluşturmak için APENFT ve WINKLink ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *