«
Blockchain-Metamask

Theta blok zincirine artık popüler Metamask eklentisinden erişilebilir.
Böylece, Ethereum uyumlu herhangi bir uygulamanın Theta blok zincirinde çalışmasına izin verilir.
Bugün Theta Labs, Theta blok zincirinin artık Metamask eklentisi aracılığıyla erişilebilir olduğunu duyurdu.

Bu, 2021 ve sonrası için vizyonu Ethereum ile uyumluluğu genişletmek olduğu için Theta blockchain için büyük bir başarıdır. Başka bir deyişle, Theta vizyonu gerçekleşti. Sonuç olarak, Theta blok zincirine artık popüler kripto cüzdanında ve blok zincir uygulamalarına açılan ağ geçidinde erişilebilir – Metamask eklentisi.

Ayrıca platform, Ethereum uyumlu bir RPC API paketi, akıllı sözleşme geliştirme araçları içerir. Dahası, bir Truffle Suite, Remix entegrasyonu ve Web3.js, Ether.js gibi diğer bileşenleri içerir. Bununla, Ethereum uyumlu herhangi bir uygulama, Theta blok zincirinde en az ila sıfır maliyetle çalışabilir.

Ayrıca firma, Metamask’ta bir Theta adresine erişmek için kullanıcıların web tarayıcılarında Metamask’ı açmaları gerektiğini söyledi. Ardından, Theta blok zincirini özel bir Metamask ağı olarak girmeleri gerekecek. Açıklığa kavuşturmak için, kullanıcılar bunu kullandıkları mevcut ağa, muhtemelen Ethereum Ağı’na tıklayarak yapabilirler. Ayrıca, Özel RPC’yi tıklamaları gerekir.

Özellikle, şu anda Metamask yalnızca TFUEL ve TNT-20 belirteçlerini depolamaya ve aktarmaya hizmet ediyor. Ayrıca teknik nedenlerden dolayı kullanıcılar THETA tokenini kullanamazlar. Theta Labs, resmi medya blogunda “Ancak gelecekte bu gelişebilir” dedi.

Ancak entegrasyon, Dapp geliştirme için Theta ve Ethereum arasındaki etkileşimi iyileştirecektir. Bu arada, Theta düğümlerine uzun vadeli stake etme amaçlı THETA yerine öncelikle TFUEL ve TNT-20 jetonlarını kullanır.

Sonuç olarak, bu ay daha fazla geliştirme aracı yolda. Bu, Theta dev topluluğunu ve zincirler arası uygulamaları desteklemek içindir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *