«
Graph1

The Graph Ultra Boğa Modunda

Grafik tokeni (GRT), son 24 saatte %12,68’in üzerinde artışla ultra yükseliş modunda.

CoinMarketCap’e göre GRT, basın zamanında 480.198.054 $’lık 24 saatlik işlem hacmiyle 0.932404 $’dan işlem görüyor. Tokenin dolaşımda 4,715,735,200 GRT coin arzı ve maksimum 10,057,044,431 GRT coin arzı vardır.

Ayrıca, kripto endüstrisindeki blok zincirle ilgili hizmetler için kasıtlı olarak merkezi olmayan bir açık kaynaklı protokoldür. GRT, Graph ekosisteminin yerel belirtecidir.

Ek olarak, fiyat artışı, diğer kripto paraları (altcoinleri) de yükselten son Bitcoin rallisinin ortasında geliyor. Grafik, fiyatının geçen hafta 0,677 dolardan bugün neredeyse 1 dolara yükseldiğini gördü. Bu, kriptonun 7 gün içinde %36’nın üzerinde arttığı anlamına geliyor.

Teknoloji açısından The Graph, IPFS ve Ethereum gibi ağlar için veri sorgulamak için bir indeksleme protokolüdür. Ayrıca, hem DeFi’deki hem de daha geniş Web3 ekosistemindeki çeşitli uygulamalara güç sağlar. Bunun yanı sıra, herkesin blok zinciri verilerini kurtarmak için GraphQL kullanarak sorgulayabileceği alt grafikler adı verilen açık API’ler oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanır.

Üstelik The Graph token (GRT), geçtiğimiz aylarda kripto dünyasını sarsan kriptolardan biri. En büyük kripto borsalarıyla ortaklık kurdu. Coinbase, Kucoin, OKEx, Binance ve Kraken bunlardan bazılarıdır.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *