«
Crypto-Com

Resmi yayıncı yeni reklamveren kategorilerine envanter açtığı için bu yılki Super Bowl’daki otuz ikinci reklam en az 6,5 milyon dolara gitti.

NBCUniversal’ın talebi, telecast izleyicisinin yaklaşık 100 milyon olduğu geçen yıl CBS’nin ücretine göre en az 1 milyon ABD doları.

Ulusal Futbol Ligi’nin 56. Super Bowl’u 13 Şubat’ta California’daki SoFi Stadyumu’nda yapılacak. Oyun için bilet paketleri kişi başı 5,950 dolardan başlıyor.

Pepsi sponsorluğundaki devre arası performansında Eminem, Mary J. Blige, Dr. Dre, Snoop Dogg ve Kendrick Lamar yer alacak. Jay-Z’nin Roc Nation’ı.

Pepsi Pazarlama Başkan Yardımcısı Todd Kaplan: “Pepsi Super Bowl İlk Yarı Gösterisi, yıllar içinde JLo ve Shakira’dan Lady Gaga’ya ve The Weeknd’e kadar en ikonik performanslardan bazılarını ortaya çıkaran önemli bir kültürel an haline geldi ve bizler çok heyecanlıyız. çok sayıda yetenekli, rekor kıran müzisyeni çağlar boyu performans sergilemek üzere bir araya getirmek.”

Reklamverenlerin reklamlarında, ABD başkanlık seçimlerinin ve COVID-19 kısıtlamalarının gölgesinde geçen 2021 reklamlarından daha iyimser bir ton almaları bekleniyor.

NBC Sports reklam satış şefi Dan Lovinger, Eylül ayında spotların neredeyse tükendiğini duyurdu.

“Super Bowl gününün oyun öncesi şovu ve envanteri de son derece iyi satıldı” dedi.

“Size Super Bowl hakkında söyleyebileceğim şey, beklediğiniz kategorilerin ilginç bir karışımı olduğu, en büyük kategorilerin otomobil, içecek, eğlence olduğu, tiyatroyu birleştirdiğinizde daha geniş bir grup olarak daha geniş bir grup oluşturduğu, ki bu geri döndü. bariz COVID etkilenen varlığından, bazı yayıncılara. Yani eğlence kategorisinde ilk üçe koyardım.

“Yeni olarak, yasallaştırılmış spor bahislerinden bahsettik ve ayrıca dijital cüzdanlar ve kripto para birimi, biraz ilgi gören yeni bir kategori.”

Yeni reklamcılar arasında Singapur merkezli bir kripto para sitesi olan Crypto.com da olacak.

Squarespace müdavimleri arasında ve geçen yıl maça çıkan Meksika’dan Avokado geri döndü.

Crypto.com şu anda Akademi Ödüllü Matt Damon’ın yer aldığı Fortune Favors the Brave adlı bir reklam yayınlıyor.

Oscar ödüllü (Inception için) Wally Pfister tarafından yönetilen 100 milyon dolarlık bir reklam kampanyasının parçası.

 

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *