Stellar CEO'su Blockchain Teknolojisinin Altyapı Olduğunu Söyledi - Bay Bilen Kripto Haber

Stellar CEO’su Blockchain Teknolojisinin Altyapı Olduğunu Söyledi

0
Steller Ceo Bay Bilen Kripto Haber
Share

Stellar’ın gelişimini ve büyümesini destekleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Stellar Geliştirme Vakfı’nın CEO’su Denelle Dixon, blok zinciri teknolojisinin bir altyapı olduğunu söyledi.

Bu, blockchain endüstrisi ile ABD Kongresi arasındaki devam eden diyalogun ortasında geliyor. Dixon’a göre, düzenleyici mevzuatın karşılıklı yarar sağlayan bir karara varması konusunda hala umut var.

Raporlara göre diyalog, 28 milyar dolarlık kripto vergi raporlama teklifinin Bipartisan Altyapı Anlaşmasına (BID) aniden katılmasından sonra başladı.

Dahası, BID dili, blockchain üzerine kurulu şirketleri belirsiz bıraktı. Özellikle kripto ticaretinin ötesindeki değerine adanmış olanlar. Ancak Dixon, bu firmaların başarısının ABD altyapısına bağlı olduğunu söyledi. Elektrik ve internetten havaalanlarına ve otoyollara kadar. “Karları vergilendiriliyor ve en azından kısmen bu altyapıyı desteklemek için kullanılıyor” diye ekledi.

Buna ek olarak, Denelle Dixon şunları söyledi:

Açık konuşalım: Blockchain teknolojisi, yalnızca onu finanse etmek için bir gelir kaynağı değil, altyapısıdır. Kullanım durumlarına ve sağladığı ekonomik fırsatlara yeniden odaklanmalıyız. Mevzuat yeniliğin devam etmesini sağlıyorsa, olanaklar sınırsızdır.

Ayrıca CEO, blockchain bağlamında ısrar etti. Kripto ticaretinin teknolojinin birçok kullanım durumundan sadece biri olduğunu söyledi.

Ayrıca, teknolojinin kendisinin, ABD karayolları ve demiryolları sistemleri gibi, gerçek dünyadaki acil sorunları çözmek için daha fazla verimlilik ve bağlantı şansı üreten altyapı olduğunu ekledi.