«
En-Cok-Kazanan-Coin
Son 24 Saatte En Çok Kazananlar

1. XDC Ağı (XDC)
XDC kriptosu, uluslararası ticaret ve finans için optimize edilmiş bir hibrit blok zinciri şirketi olan XDC ağının yerel dijital varlığıdır. Ayrıca, ağ ayrıca bir fikir birliği mekanizması geliştirdi: XDPoS 2.0. Bu teknoloji, daha hızlı, daha ucuz ve güvenli olan askeri düzeyde bir blok zinciri sağlar.

Bugün XDC, %+23.1’in üzerinde 24 saatlik bir büyüme oranıyla 0.100336 $ gibi yüksek bir fiyattan işlem görüyor.

2. Elrond (EGLD)
Elrond EGLD, bir sonraki internet ölçekli blok zincirini oluşturmak için kullanılabilecek yüksek verimli bir blok zinciri yaratmayı amaçlayan bir kripto varlığıdır. Pazar konumu açısından, EGLD piyasa değeri neredeyse 2,5 milyar dolar. Gerçekten de bu, küresel yatırımcılar tarafından tercih edilen iyi bir piyasa pozisyonudur.

Yazma sırasında, EGLD’nin fiyatı kripto başına 123.23 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca okuyun: Elrond (EGLD) Fiyat Tahmini 2021

3. Holo (HOT)
HOLO projesi, kripto dünyasındaki en umut verici projelerden biridir. Dünyadaki tüm kullanıcıları için daha iyi web hizmetleri oluşturmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, HOLO’nun yerel jetonu HOT, ağı ve hizmetlerinin çoğunu besleyen kripto olacaktır. Bu arada, HOT token, CoinGecko’daki en iyi 100 tokenden biridir. Bu nedenle, HOT, kripto başına 0.00813943 ABD doları değerinde işlem görmektedir.

Ayrıca okuyun: Holochain Fiyat Tahmini 2021

4. Helyum (HNT)
HNT ayrıca CoinGecko’da ilk 100 token arasında yer alan kripto varlıklarından biridir. Bu kripto, madencilerin kripto varlıklarını yeni bir şekilde çıkarmasını sağlar. Bu sayede ağdaki madenciler, ödül kazanmak için daha sorunsuz bir yol bekleyebilirler. Şu anda kripto, token başına 14.60 $ gibi iyi bir fiyatla işlem görüyor.

Ayrıca okuyun: Helyum Madeni Para Nasıl Çıkarılır

5. Chiliz (CHZ)
Son olarak, spor endüstrisine odaklanan bir fintech ağı olan Chiliz CHZ kriptosu. Ayrıca ağ, küresel taraftarların dünya çapında en sevdikleri spor takımlarına ve kulüplerine daha yakın olmalarını sağlar. 24 saatlik +%8 büyüme oranıyla 0,315052 dolar işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *