«
Solana

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) artacağını tahmin ediyor. Twitter’da 173.500 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter olarak bilinen analist, Bitcoin’in derin bir düzeltme yapmadan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmak üzere olduğunu söyledi.

“Görünürde önemli bir BTC düzeltmesi yok. Doğrudan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkıyoruz. Piyasalar size dipleri keskinleştirmek için nadiren ikinci bir şans verir.”

Smart Contracter, çizdiği BTC grafiğinde, beş dalgalı bir ralliyi ateşleyecek olan Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 70.000 dolara yükseldiğini gösterdi.

Analistin tahmini, dalgalar halinde ortaya çıkan gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Waves Teorisine dayanmakta. Ethereum’a (ETH) gelince, kripto para analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 3.700 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söyledi.

“ETH’ye (4 saatlik zaman dilimi) eklenen güzel 0,618 testi ve daha düşük bir seviye. Yakında patlak verir.”

Kripto analisti, hem Bitcoin hem de USD çiftlerinde düzeltmesini neredeyse bitirdiğine inandığı Solana’yı (SOL) da yakından takip ediyor.

“4. dalga SOL/BTC’ye girmeye çok yakın. USD çifti üzerinde de aynı, zaten bir miktar HTF (yüksek zaman çerçevesi) yeniden birikimine girdi. Bir sonraki hamle yüzde 100 olacak.”

Elliott Dalga teorisine göre, dördüncü dalga, bir varlığın yükseliş trendinin son ayağını ateşlemeden önceki bir düzeltme dönemini temsil eder.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *