«
Solan

Ünlü kripto para analisti, Solana’nın gerçekleştirdiği yükselişi taklit edebilecek üç altcoin’e göz attı.

Solana (SOL), işlem hacmi olarak altıncı sıraya yerleşti. Şu anda 175 dolardan işlem gören akıllı sözleşme platformu, Temmuz’da gördüğü 23,47 dolardan yüzde 600’den fazla yükseldi.

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, popüler altcoin olan SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasının ardından merkezi olmayan blok zinciri platformları Tezos (XTZ), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) altcoin’lerini yakından takip ettiğini söyledi.

“Solana’yı takip edecek bir kripto para seçmem gerekse ve bunun birinci katman bir çözüm olması gerekiyorsa, bu ya Tezos, Polkadot ya da Cosmos olur. ”

Van de Poppe, ATOM’un Bitcoin’e karşı iki yıllık bir birikim dönemi içinde olduğunu ve token’ın Ağustos ayında BTC’ye karşı yükseliş trendinde işlem görmeye başladıktan sonra 0,00051 BTC seviyesinin (22,88 dolar) yeniden test edilmesini istediğini söyledi.

ATOM’un bir sonraki hareketine gelince, Van de Poppe iki temel fiyat seviyesine dikkat çekti.

“17,47 dolar seviyesinde güzel bir yeniden test gerçekleşti, birkaç gün önce düşüşte kaybettiği her şeyi geri aldı ve bence ilerlemeye devam edeceğiz ve bir sonraki hedef bölgenin yüksek seviyelerini kıracağız. Cosmos’a baktığımda ise 47,50 dolar ve 72 dolar seviyeleri önemli.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *