«
Doge

Tesla CEO’su Elon Musk’ın favori altcoini Dogecoin‘de bazı hareketlilikler tespit edildi. Ağ üzerindeki Dogecoin işlemlerini takip eden Dogecoin Whale Alert isimli hesap sabah saatlerinde 218 milyon dolar değerinde 3,2 milyar Dogecoin’in ABD’nin popüler ticaret platformu Robinhood’dan soğuk cüzdana taşındığını bildirdi.

Robinnhood Baybilen Kripto Haber

Robinhood platformundan soğuk cüzdana çekilen 3,2 milyar DOGE’ye ilişkin net bir bilgi bulunmuyor. Bunun borsa içerisinde bir dahili transfer olma ihtimali üzerinde de duruluyor.

Gün içerisinde Robinhood’daki Dogecoin hareketliliğinin devam ettiğini izledik. Dahili harici pek çok transfer gerçekleşirken, En iyi 20 cüzdan arasında yer alan bir Dogecoin cüzdanına 10,988,259 DOGE (724,269$) giriş olduğu görüldü. Yine Robinhood’dan bilinmeyen cüzdanlara iki farklı işlemde 40 milyon dolar ve 67 milyon dolar değerinde Dogecoin gönderildiği bildirildi.

Yatırımcılar bu hareketliliğin nedenini merak ederken DOGE 0,067$ seviyelerinden işlem görmeye devam ettiğini izliyoruz. Doge Whale Alert’in  bildirdiğine göre Robinhood olarak işaretlenen cüzdanlarda yatırımcılar adına 40 milyar DOGE tutuluyor. 2,7 milyar dolar değerindeki bu DOGE’ler toplam arzın %30’unu temsil ediyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *