«
Singapur

24 Ağustos’ta, yatırım ve yönetim şirketi Singapore Myanmar Investco Limited (SMI), şirketin Güneydoğu Asya’ya teslim edilmek üzere 800 madencilik kulesi sipariş ettiği için bitcoin madenciliği endüstrisine girdiğini açıkladı. Hareket, dijital para madenciliğine yönelen bir dizi firmayı takip ediyor.

Singapur Myanmar Investco Bitcoin Madenciliğine Dönüyor
2021’de, Asya’dan bir dizi firma, blockchain hizmetleri sunmaya ve madencilik tesislerini işletmeye yöneldi. Örneğin, Bitcoin.com News, Çin merkezli oyun ve internet şirketi The9 gibi firmalar ve bitcoin madenciliği sektörüne geçme kararı hakkında bilgi verdi.

Bunun yanı sıra, ABD halka açık Çin spor piyango firması 500.com, bu yıl bir kripto şirketi olarak yeniden markalaştı. Şimdi Singapur Myanmar Investco (SMI), şirket 800 bitcoin madencilik teçhizatı sipariş ettiğinden trende katılıyor. SMI, Singapur Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören bir yatırım ve yönetim şirketidir. Firma, dijital para madenciliğine inanıyor ve madencilik erişilebilirliğini artırmak istiyor.

SMI başkanı ve CEO’su Mark Bedingham, duyuruda, “Teknoloji tabanlı SaaS işletmelerine doğru ilerlerken ve önemli hissedar değeri üretirken perakende müşteriler için kripto para madenciliğine erişimi artırmaya yardımcı olurken, bu SMI için önemli bir ilerleme” dedi.

SMI Üç Madencilik Hizmeti Sunacak: Satın Alma, Kiralama ve Kısmi Zamana Dayalı Mülkiyet
Duyuruya göre, SMI 4.000’e kadar bitcoin madencilik makinesi sipariş etmeyi planlıyor. Açıklama, SMI’nin hangi markayı seçtiğini veya şirketin Bitcoin blok zincirine hash gücü tahsis etmek için kullandığı model türünü detaylandırmıyor. SMI geleneksel olarak seyahat, moda perakendeciliği, yiyecek ve içecek ürünleri, otomobil hizmetleri, inşaat hizmetleri, lojistik ve tedarik zinciri kavramlarına odaklanırken, şirket Haziran ayında kripto çözümlerine geçişi açıkladı.

Esasen SMI, bu çözümleri hem perakende hem de kurumsal müşterilere sağlayan bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) olarak kripto çözümleri sunmak istediğini söylüyor. Duyuru, hizmetler yerine getirildikten sonra müşterilerin madencilik makineleri satın alabileceğini, hash gücü kiralayabileceğini veya madencilik makinelerinin kısmi zamana dayalı mülkiyetinden yararlanabileceğini belirtiyor.

Singapur Myanmar Investco’nun bir kripto madenciliği SaaS çözümü yapmak için bitcoin madenciliğine girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *