«
Shiba-Inu

CryptoPredictions web sitesindeki verilere göre, Shiba Inu’nun 2022 için beklentileri iyi görünüyor. Binance Coin’in yeni yılda menzile bağlı olması bekleniyor.

Kripto para piyasası, Yeni Yıla yavaş ve sıkıcı bir ticaret günü olarak başladı, ancak tüm yıl için tahminler ve beklenen piyasa performansı oldukça parlak görünüyor. Çeşitli piyasa tüccarlarından hafif bir yükseliş eğilimi sinyali geliyor.

Coinmarketcap.com verileri, 1 Ocak 2022 itibariyle yaklaşık 16.238 kripto tokeni ve yaklaşık 451 kripto borsası olduğunu gösterdi. Tüm bu tokenlerin birleşik piyasa değeri halihazırda 2,21 trilyon dolara ulaştı.

Hükümet yetkilileri tarafından bu piyasayı doğrudan ve dolaylı olarak kontrol etmek için birkaç girişimde bulunuldu, ancak piyasa bir kez daha kendi ritmine göre hareket ettiğini kanıtladı. Bu, Hindistan Merkez Bankası (RBI) Başkanı Shaktikanta Das’ın kripto para birimleri satın alma konusundaki derin endişelerini dile getirmesine rağmen, yalnızca Hindistan’ın 100 milyon kullanıcıya sahip olduğu 300 milyon güçlü küresel kripto hesabı sahibinden açıkça görülmektedir.

İki popüler token olan Shiba Inu (SHIB) ve Binance Coin (BNB) için kripto piyasası projeksiyonunu, gelişmelerine ve geçmiş performanslarına dayanarak tartışalım.

Shiba Inu, Ağustos 2020’de anonim bir kullanıcı olan “Ryoshi” tarafından oluşturuldu. Bir yıl önce 0 dolardan işlem görüyordu ve şimdi 0,000003351 dolardan işlem görüyor. Fiyat kasıtlı olarak 0 dolarda tutuldu, böylece fiyattaki bir sentlik artış bile kullanıcılara fayda sağladı. Kesin olmak gerekirse, fiyat yüzde 48.722.655,73 oranında hareket etti, bu nedenle sahipleri için faydalar oldukça büyük oldu. Analytics Insight, birisi SHIB’ye yalnızca 1 ABD doları yatırım yapmış olsa bile, şimdiye kadar binlerce dolar kâr elde etmiş olacağını bildirdi.

CryptoPredictions.com’a göre, Shiba Inu’nun yılın büyük bölümünde yatırımcılarına çift haneli getiri sağlaması bekleniyor. Minimum fiyatın 0,000038 ABD doları olması beklenirken, dokunabileceği maksimum fiyat 0,000065 ABD dolarıdır. Burada daha fazlasını okuyun.

Shiba Inu’nun yaratıcıları, “Oshiverse” adlı kendi metaverselerini oluşturmaya başladılar ve ayrıca merkezi olmayan oyunlara ve değiştirilemez tokenlere (NFT’ler) atlamaya çalışıyorlar. Bu gelişmelerin işe yarayıp yaramadığını görmek ilginç olurdu. Başarılı olurlarsa, fiyatı üzerinde en son Noel yakma olayından daha fazla etkiye sahip olabilecek SHIB jetonlarına yönelik büyük bir talep bekleniyor.

Binance Coin Tahminleri

Arcane Research’ün verilerine göre, dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in bir başka popüler madeni parası olan Binance Coin, şimdiden yüzde 1300’den fazla getiri sağladı. Bu, Bitcoin veya Ethereum’un bu listede olmasını bekleyen herkesi şaşırttı. Economic Times’a göre, BNB dünyanın en eski (Bitcoin) ve 2 numaralı (Ethereum) madeni paralarından büyük bir farkla daha iyi performans gösterdi.

CryptoPredictions.com web sitesine göre, Binance Coin’in rallisi durma noktasına geliyor ve negatif getiriler vermeye başlayacak ve dolayısıyla tüm 2022 yılı boyunca yatırımcıların servetini aşındıracak. aylık 600$ işaretini geçebilir, ancak aynı zamanda muhtemelen 400-600$ aralığında işlem görebilir.

Çeşitli basında çıkan haberlere göre, kripto borsası Binance’in de planladığı birkaç gelişme var. Son zamanlarda, blockchain teknolojisine odaklanacak bir Ar-Ge üssü kurmak için Fransa’ya 100 milyon € yatırım yapmayı taahhüt ettiler. Binance ayrıca platformu aracılığıyla kara para aklamayı engellemeye çalışıyor ve yakın zamanda kendisini FINTRAC’a kaydettirdi. Ayrıca yakın zamanda New York merkezli bir blok zinciri olan CertiK ve ‘Project Shield’ için kripto denetim firması ile ortaklık kurdu. Proje kalkanı, Binance merkezi borsasında listelenen BEP-20 ve ERC-20 tabanlı projelerin denetleneceği ve ücretlerinin Binance tarafından karşılanacağı Binance’in en yeni güvenlik girişimidir.

Yatırımcılar ve kripto meraklıları, hiçbir şey taşa yazılmadığından tahminleri bir tutam tuzla sindirmelidir. Gelişmeler hızlı bir şekilde gerçekleşebilir ve kimse piyasaları doğru bir şekilde tahmin edemez.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *