«
Shibainu1

Bu Shiba Inu fiyat tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, SHIB fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda kripto dünyasında en çok konuşulan dijital varlıklardan biridir. SHIB, dünya çapında yatırımcıların dikkatini çekti. Kripto teknolojisi ile ilgili olarak, SHIB, Ethereum blok zinciri teknolojisine dayanan deneysel bir meme belirtecidir. Sonuç olarak, SHIB, ETH’nin ağında belirlenen kurallarına ve kısıtlamalarına uymak zorundadır. Öte yandan SHIB, diğer kripto ortaklarıyla birlikte ETH’nin sahip olduğu teknolojiden yararlanabilir.

Bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmininde, SHIB’nin 0,0005 $’a ulaşıp ulaşmayacağına dair performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, Shiba Inu’nun (SHIB) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim.

Shiba Inu (SHIB) Simgesi Nedir?
Shiba Inu, çoğunlukla Dogecoin Katili olarak bilinen bir kripto para meme tokenidir. SHIB’nin kazandığı bu takma ad, Dogecoin’in değerini katlanarak geçme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Gerçekten, bu SHIB’nin gurur duyması gereken agresif bir başarıdır.

Bugün itibariyle SHIB, kripto piyasasındaki diğer dijital varlıklara kıyasla hala yeni bir proje. Ancak SHIB, geliştirici ekibiyle teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Aslında ağ şu anda $LEASH ve $BONES gibi diğer amiral gemisi tokenleri ile çalışıyor.

Ayrıca SHIB, kendi merkezi olmayan borsasını geliştirme yolundadır: ShibaSwap. ShibaSwap, bir kez piyasaya sürüldükten sonra, kripto tüccarlarının değerli kripto para birimleriyle ticaret yapmaları için güvenli bir yer sağlamayı amaçlamaktadır.

Şimdilik, SHIB ile ilgilenen tüccarlar ve yatırımcılar, farklı merkezi olmayan borsalarda kriptonun kullanılabilirliğini kontrol edebilirler. Örneğin Binance, Huobi Global ve OKEx bunlardan birkaçıdır.

Shiba Inu (SHIB) Piyasa Pozisyonu
Şimdiye kadar SHIB, bu yıl kripto pazarındaki en agresif dijital varlıklardan biri. Bu nedenle kripto, kendisini CoinMarketCap’te ilk 50 kripto para arasına yerleştirmeyi başardı. Gerçekten de bu, küresel yatırımcılar tarafından tercih edilen iyi bir pazar konumudur.

Piyasa konumu açısından, SHIB piyasa değeri, yazının yazıldığı tarih itibariyle neredeyse 2.693.936.995$’dır. Bugün, SHIB, yaklaşık 394,796,00 milyar SHIB dolaşım arzı ile 271,046.339$’ı aşan 24 saatlik bir işlem hacmine sahiptir.

Artık SHIB kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, SHIB’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Zaten öğrenmekten heyecan duyuyorsanız, gelin ve birlikte bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi 2021
Şu anda SHIB, CoinMarketCap’te 50. sırada yer alıyor. Ancak SHIB blok zincirindeki en son güncellemeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu SHIB fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Shib Usdt Chart Showing Falling Wedge Pattern Baybilen Kripto Haber

Yukarıda gösterilen günlük çerçeve grafiğinde Düşen Kama Modelini görebiliriz. Bu hemen bir fiyat kırılmasına yol açabilir. Dahası, düşen takozlar aşağı kayıyor ve bir yükseliş eğilimi içeriyor.

Dahası, yükseliş eğilimi, bir direnç kırılması gerçekleşene kadar analiz edilemez. Bir devam modeli olarak, düşen kama daha fazla aşağı kayacak, ancak eğim baskın yukarı sinyale karşı kalacaktır. Bir tersine dönüş modeli olarak, düşen kama, baskın eğilimle birlikte yukarı doğru eğimlidir.

Shib Relative Strength Index Baybilen Kripto Haber

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 35.16’da, bu da SHIB’nin aşırı satım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bu, herhangi bir zamanda bir fiyatın tersine dönmesine neden olabilir. Bu nedenle, tüccarlar akıllıca kripto ticareti yapmalı ve piyasadaki aşırı heyecandan etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşabilirler.

Ayrıca SHIB’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

Shib 30 Day Sma And 50 Day Ema Baybilen Kripto Haber

2021’in başından bu yana, SHIB’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak SHIB, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2021
Aşağıdaki tablo, SHIB’nin son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ancak, SHIB fiyatı yükseliş sinyali veriyor. Bu eğilim devam ederse, SHIB boğalarla birlikte koşabilir, 0,0000316 dolarlık direnç seviyesini kırabilir ve daha yükseğe çıkabilir.

Shib Usdt Price Chart Baybilen Kripto Haber

Tersine, yatırımcılar kriptoyu tercih etmezlerse, ayılar devralabilir ve SHIB’yi yükseliş pozisyonundan çekebilir. Daha basit bir ifadeyle, SHIB’nin fiyatı, düşüş sinyali olan yaklaşık 0.00000569 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli SHIB fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0,0000388 $ ile aşma olasılığı yüksek. Üstelik SHIB, ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa ATH’yi vurabilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2022
Bu yükseliş eğilimi devam ederse, SHIB 2022’nin sonunda 0,0009 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 0,000095 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 0,0009 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2023
SHIB, uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini elinde tutarsa, alıcılar, hayati seviyedeki bir sonraki saldırı görevini 0,0002 $ ile oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynayacak.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024
Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SHIB fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, SHIB yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 0,0005$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2025
Önümüzdeki dört yıl içinde SHIB fiyatları 0,0009 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak SHİB için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, SHIB’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm
SHIB’nin 2021’de önünde parlak bir geleceği var. SHIB ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, SHIB’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Yükselen SHIB fiyat tahmini 2021, 0,0000038 ABD dolarıdır. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar SHIB’nin 2021’de Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte iyi bir yatırım olduğuna karar verirse, 0,0005 ABD dolarına bile ulaşabilir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *