Hem DOGE hem de SHIB için yön yukarı, ne kadar yükselecekler? Altcoinler, Bitcoin (BTC) ile birlikte yükselişte. Dogecoin ve Shiba Inu son 24 saatte yükselişte. Hem Dogecoin (DOGE) hem de Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saat içinde yükseldi. Bu, tüm kripto paralar için harika bir işaret. Görünüşe göre Bitcoin’in son rallisi ile diğer tüm altcoinler de ralli yapıyor.

DogeCOİN ve Shiba Inu’da veriler

Alınan son verilere göre, Dogecoin zaman içinde 0,2 dolardan 0,26 dolara çıktı. Bu da %24,1 arttığı anlamına geliyor. Dahası, kripto para hala yükseliş işaretleri gösteriyor. Dolayısıyla, analiste göre, DOGE’nin fiyatının yükselmeye devam etmesi muhtemel görünüyor. Aynı şekilde Shiba Inu fiyatı da yükseldi. Spesifik olarak, son 24 saat içinde kripto para 0.00000638 dolardan 0.00000820 dolara çıktı. Bu, SHIB’nin %24,6 arttığı ve yükseliş işaretleri göstermeye devam ettiği anlamına geliyor. Böylece, SHIB’nin fiyatı yukarı tırmanmaya devam edebilir.

Şu anda, piyasa değeri açısından Dogecoin, 34.208.873.516 dolar piyasa değeri ile 7. sırada yer alıyor. Bu arada, Shiba Inu 4.022.497.642 dolar piyasa değeri ile 35. sırada yer alıyor. Bu, her ikisi için de dikkate değer bir sıralamadır. Dahası, çünkü ikisi de meme coin olarak görülüyor.

Dogecoin ve Shib’in toplulukları

Buna rağmen her iki kripto para da oldukça aktif bir kullanıcı tabanına sahip. Özellikle Dogecoin topluluğu, dünyada iyi şeyler yapmak istemekle hareket ediyor. Örneğin, topluluk insani projelere milyonlar bağışlamayı başardı. Bu nedenle, Dogecoin “Halkların parası” adlandırmasını almaya başladı. Ortalama bir vatandaş da hitap eden bir kripto para. Shiba Inu da bu çizgide görünüyor. Her iki kripto para da hem geniş kripto topluluğundan hem de sektördeki önemli kripto meraklılarından aktif destek almış bulunuyor.

Özellikle Dogecoin, Elon Musk‘tan çok fazla destek aldı. Teknoloji titanı, topluluk odaklı kriptoya olan sevgisini gizlemedi. Elon Musk’tan gelen tweetler ve ara sıra TikTok’tan gelen hype sayesinde Dogecoin, şimdiye kadarki seyri boyunca birçok pompa gördü. DOGE için tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,73 dolar olarak belirlendi. Kripto topluluğu ve DOGE destekçileri, Dogecoin’in bu yıl 1 dolara ulaşmasını umuyor. Öte yandan, SHIB sahipleri kriptonun gelecek yıl 0,0009 dolara ulaşmasını bekliyor.

Kaynak: https://kriptokoin.com/doge-ve-shib-icin-beklenen-seviyeler/