«
Doge-Shıba

Yatırımcıların yüksek kar marjları sebebiyle tercih ettiği SIHB ve DOGE, Bitcoin‘in yükselişleri esnasında çok sert tepkiler vermeyi başaramadı.

Shiba Inu Neden Yükselişe Geçmiyor?

Yayın saati itibariyle 0.00002350 dolar seviyelerinde bulunan Shiba Inu, aslında düşen trendini kırmasının ardından dip seviyeden %20’ye varan yükselişler yaşadı.

Bazı yatırımcılar Shiba Inu’nun çok daha fazla yükseliş yaşaması gerektiğini düşünse de, bazı yatırımcılar ise gayet sağlıklı hareketler sergilediğini düşünmekte.

İlerleyen günlerde lider kripto paranın tekrardan 45.000 dolar seviyelerine gelmesiyle birlikte 0.00002550 dolar seviyelerine kadar yükselmesi beklenen SHIB, bu direnci kırmasıyla birlikte çok daha sert yükselebilir.

0.00002300 dolar desteğinin üzerinde konumlanan Shiba Inu, bir market crash hareketiyle birlikte bu desteğini yitirmesi halinde ise 0.00002000 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayabilir.

 

Dogecoin Kritik Bir Formasyon Oluşturdu!

Haberimizin yazıldığı esnada 0.1230 dolar seviyelerinde bulunan lider meme coin, alçalan boğa kaması formasyonu oluşturmuş durumda.

Günlük grafikte oluşturduğu bu formasyonun üst trend bölgesinde yer alan DOGE, gece 03.00’da yapacağı günlük kapanışı 0.1250 dolar üzerinde yapmayı başardığı takdirde volatil bir şekilde yükselebilir.

Bitcoin‘in düşüş yaşamaması halinde kademeli bir şekilde 0.2530 dolar seviyelerine kadar yükselmesini beklediğimiz Dogecoin, oluşturduğu formasyondan ötürü olumlu gözükmeye devam etmekte.

Formasyon kırılımıyla işleme girebilecek olan okurlarımız, trend altı stoplu hedef seviyesini takip edebilirler.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *