«
Sanddd

The Sandbox (SAND)

2022 yılına girerken piyasa satıcıları SAND fiyatına üstünlük sağladı. Parite 7 dolardan reddedildi ve 4,48 dolara düşerek değerinin %34’ünü kaybetti. Fiyat son zamanlarda 0,5 FIB seviyesinin altına düştü, bu da tokenin düzeltme aşamasını şimdilik uzatabileceğini gösteriyor. Yazı hazırlandığı sırada BTC’nin de etkisiyle SAND fiyatı 4,58 dolara yükseldi.

Bununla birlikte, bu tokenin genel eğilimi, 100 ve 200 DMA’nın üzerinde işlem gördüğü için hala yükselişte görünüyor. Sandbox tokeni şu anda yeniden test aşamasındadır. Fiyat bu seviyenin (4,60 dolar) altında kalmayı başarırsa, madeni para 3,7 dolarlık daha düşük destek seviyesine düşebilir. Ayrıca, grafik aynı zamanda bu düşüşe öncülük eden düşen bir paralel kanal paterni de gösteriyor.

Sand Baybilen Kripto Haber

Göreceli Güç Endeksi (40), aşırı satım bölgesinden istikrarlı bir şekilde toparlanıyor. Ayrıca, RSI’daki bir yükseliş ayrışması, düşen kanaldan bir yükseliş kopuşunu destekliyor. Fiyat 4,61 ve 5,65 dolar dirençleriyle mücadele edecek ve eğer başarılı olursa yeniden 7 dolar testine doğru yolculuğunu başlatacak. Aşağı tarafa ise 4,2 dolar desteği kritik öneme sahip eğer BTC tarafından yüklü satış dalgası başlarsa bu bölge ziyaret edilebilir.

Bitcoin 43.000 Dolar

Fakat bu seviyede çok da kalıcı olduğunu söyleyemeyiz. Dakikalar içinde 43.100 dolara yükselen Bitcoin fiyatı yeniden 42.300 dolara kadar gevşedi. FED Başkanı’nın açıklamaları kripto para piyasalarına ilk aşamada olumu etkiledi. Ancak varlık alımlarının Mart ayında sıfırlanması ve bilançonun yıl sonuna kadar düşürülmesi gibi detayları da ihmal etmemek gerekiyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *