«
Safemoon

SafeMoon (SAFEMOON) cüzdanının piyasaya sürülmesi, piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra beklenmeyen teknik sorunlarla karşılaştı.

Resmi SafeMoon Twitter hesabından bir tweet’e göre, sorunlar üç cüzdan ürününü de etkiledi. Yani, web sitesi satın alma ve takas işlevi, Android cüzdanı ve iOS karşılığı.

Tweet, kullanıcılara “Sorunları düzeltmek ve size hak ettiğiniz kaliteli deneyimi sunmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi. “Talebi yönetebilmemiz için, bugün her ürünü kademeli bir yaklaşımla (tek tek) serbest bırakacağız – web sitesi satın alma ve takas işlevinden başlayarak – bugün.”

Basında, bu SafeMoon’un en son güncellemesiydi; sorunların devam ettiğine veya halledildiğine dair hiçbir onay yoktu.

Merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü, merakla beklenen cüzdanını 28 Ağustos 17:00 CET’de yayınladı. Ancak, 30 dakikadan kısa bir süre sonra Safemoon’un CEO’su John Karony, “teknik zorluklarla” karşılaştıklarını açıklayan bir tweet yayınladı.

SafeMoon bunu biraz sonra topluluğuna bir mesajla takip etti:

“#SAFEMOON’A KAÇIRDINIZ BUNU SÖYLEMENİN BAŞKA YOLU YOKTUR. SİZLERİ EN KISA SÜREDE GÜNCELLEMEYE ÇALIŞACAĞIZ […] HEPİNİZİN YAKINDA EVDE OLMASINI BEKLİYORUZ…”

Cüzdan, özellikle SafeMoon topluluğu arasında bir süredir heyecan konusu oldu. Bu ayın başlarında John Karony, ürünün “güvenlik, kalite ve erişilebilirliğini” gösteren bir video yayınladı.

Ek olarak, #SAFEMOONWALLET hashtag’i, planlanan sürüme kadar günlerce Twitter’da trend oldu. Ayrıca Londra’daki Piccadilly Circus’taki bir reklam panosunda da yer aldı.

Ancak teknik sorunların ardından DeFi protokolü eleştirilerden ve FUD’dan payını aldı. Bazı Twitter kullanıcıları SafeMoon’u kullanıcılarını dolandırmakla bile suçladı.

SafeMoon jeton tankları %20
SafeMoon cüzdanının piyasaya sürülmesinden önce, kendi adını taşıyan yerel tokeninin fiyatı istikrarlı bir şekilde yukarı doğru tırmanıyordu. Haftaya 0,00000184 dolardan başlayarak, 28 Ağustos’a kadar 0,00000365 dolara yükseldi. Ancak bu, SAFEMOON için güneşte kısa bir an olduğunu kanıtladı, çünkü cüzdanın amaçlanan sürümünden iki saat sonra fiyat 0.00000292 dolara düştü. Bu rakamdan, jetonun değeri düşmeye devam etti. Basında, SAFEMOON %22.2 düşüşle, o sırada 0.00000281 $ değerindeydi.

SAFEMOON’un bazı DeFi tokenleri için hafta çok daha başarılı geçti. Kava.io (KAVA) 22 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve veriler, o zamandan beri bu yüksekliklere ulaşmak için birkaç girişimde bulunduğunu gösterdi. Ek olarak, Terra (LUNA) 29 Ağustos sabahı 36.61$ ile tüm zamanların en son rekorunu kırdı. Bu dönüm noktası, yaklaşık %30’luk etkileyici bir toplam büyümenin sonucudur. Ayrıca, tokeni piyasa değerine göre en değerli ilk 10 kripto para biriminde bir noktaya yaklaştırıyor. LUNA şu anda 11. sırada.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *