«
Dollar

Zengin Baba Yoksul Baba yazar Robert Kiyosaki, “Bitcoin’in en büyük avantajı var” diyor. Ayrıca, “liderlerimize, Fed’e, Hazine’ye veya borsaya” güvenmediği için kripto para birimine yatırım yaptığını da açıkladı.

Robert Kiyosaki Neden Bitcoin Satın Aldığını Açıkladı, Kriptonun En Büyük Avantajı Olduğunu Söylüyor
En çok satan kitabı Zengin Baba Yoksul Baba’nın ünlü yazarı Robert Kiyosaki, Salı günü neden bitcoin’e yatırım yaptığını açıkladı ve kripto para biriminin mevcut ortamda en büyük artıya sahip olduğuna dikkat çekti.

Zengin Baba Yoksul Baba, Kiyosaki ve Sharon Lechter tarafından ortaklaşa yazılan 1997 tarihli bir kitaptır. Altı yılı aşkın bir süredir New York Times En Çok Satanlar Listesi’nde yer almaktadır. Kitabın 32 milyondan fazla kopyası 109’dan fazla ülkede 51’den fazla dilde satıldı.

Kiyosaki, Bitcoin fiyatının 50.000 dolar seviyesini geçmesinin ardından Salı günü tweet attı:

Bitcoin’i 50.000 dolara. Bitcoin sahipleri için harika bir haber. Annem ve babam için kötü haber. Bitcoin, altın ve gümüşe yatırım yapmamın başlıca nedeni, liderlerimize, Fed’e, Hazine’ye veya borsaya güvenmememdir. Ne yazık ki para biriktiren anne ve baba yapar.

Zengin Baba Yoksul Baba yazarı da Pazartesi günü bitcoin hakkında tweet attı. “Bitcoin patlıyor. Altın durgun. Gümüş tüm zamanların en yüksek seviyelerinin %50 altında. Dolar düşüyor,” diye yazdı Kiyosaki, şunları yazdı:

Bitcoin en büyük yükselişe sahip. Dolar düşerken, bitcoin ve gümüş en iyi yatırımlardır.

Kiyosaki, bir süredir insanlara bitcoin satın almalarını tavsiye ediyor ve doların ölmekte olduğunu vurguluyor. Haziran ayında, dünya tarihinin en büyük kazası konusunda uyardı. Bitcoin fiyatı Mayıs ayında 40 bin dolar seviyesinin altına düştüğünde, yatırımcıları düşüşü satın almaya çağırdı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *