«
Shıb-Ripple

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği altcoinlerden olan XRP ve SHIB, son günlerde kötü performans sergiliyor. SEC davası sebebiyle halen sert bir yükseliş hareketi başlatamayan XRP, yatay seyrine devam etmekte. Dogecoin‘in yükselişi esnasında sessiz kalan Shiba Inu ise yatırımcıların beklentilerin altında hareketler sergiliyor.

 

Shiba Inu İçin Kritik Seviyeler Neler?

Haberimizin yazıldığı esnada 0.00002408 dolar seviyelerinde bulunan Shiba Inu, çok kritik seviyelerde yer alıyor.

Yükselen üçgen formasyonunun alt desteğinin hemen üzerinde konumlanan SHIB, bu gece yapacağı 3 günlük kapanışı kati suretle 0.00002400 doların üzerinde gerçekleştirmesi gerek.

Bu seviyenin üzerinde kaldığı takdirde tekrarda 0.00003090 dolar seviyelerinde bulunan direnci denemesi beklenen popüler meme coin, bu direnç seviyesinin kırılmasıyla birlikte ise 0.00005720 dolar seviyelerine kadar kademeli bir yükselişi başlatabilir.

 

Ripple İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 0.76 dolar seviyelerinde bulunan Ripple, Shiba Inu ile benzer bir grafik oluşturmuş durumda.

SHIB gibi yükselen üçgen formasyonu oluşturan XRP, Shiba Inu‘nın aksine üçgen formasyonunun alt bandında tutunmayı başardı.

İlerleyen günlerde SEC davasından gelebilecek olan olumlu haberlerle birlikte yükselişe başlayabilecek olan XRP, 0.88 dolar direncinin kırılmasıyla birlikte kısa süre içerisinde 1.30 dolar seviyelerine kadar değer kazanabilir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *