«
Ravencoin

Ravencoin RVN fiyatı şu anda yükseliş eğiliminde. Özellikle, son 24 saatte %21’in üzerine çıktı.

Yazma sırasında, dijital varlık fiyatı 0.118028 $ ‘dır. CoinMarketCap’e göre 24 saatlik 338.939.679 $ işlem hacmine sahip. Ayrıca, kriptonun dolaşımda olan 9.395.140.000 RVN madeni parası var. Ve maksimum 21.000.000.000 RVN madeni para arzı.

Unutulmamalıdır ki, son aylar kripto tüccarları ve özellikle Ravencoin (RVN) sahipleri için bir kabus oldu. Madeni para, toplam piyasa değerinin Nisan sonundaki 2,01 milyar dolarlık zirvelerinden 21 Mayıs’ta 878 milyon doların altına düştüğünü gördü. Bu, Çinli düzenleyicilerin körüklediği, kripto borsaları ve finansal Kurumlar.

Bununla birlikte, geliştiricilerin ve kullanıcıların hemen hemen her varlık için token oluşturmasına izin veren blok zinciri tabanlı protokol olan Ravencoin, %21’in üzerinde bir yükseliş eğilimine girdi.

Fiyat artışı, diğer kripto paraları yükseliş eğilimine sokan son Bitcoin fiyat rallisinden sonra geliyor. Ek olarak, RVN’nin bu yükseliş momentumu, Ravencoin’i kripto dünyasında daha olumlu bir profile yerleştirdi.

Ayrıca, bu yükseliş eğilimi birçok yatırımcıyı ve meraklı tüccarı bu kripto için sırada ne olduğunu merak etmeye itti. Bazıları, kriptonun yakında tüm zamanların yeni bir 0,37 $ ‘a ulaşıp ulaşmayacağını merak ediyor.

Ravencoin’in teknik incelemesine göre, proje Bitcoin’in bazı özelliklerini barındırıyor. Bu, Proof of Work (PoW) işlemleri doğrularken, periyodik yarılanmaları içerir. Bu nedenle, fiyatın daha fazla artması muhtemeldir. Ancak kripto değişken olduğu için yatırımcılar dikkatli hareket etmelidir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *