«
Quant

Geçen hafta, Quant crypto QNT %90’ın üzerinde arttı.
Quant (QNT) şu anda en hızlı büyüyen kriptolardan biridir.
Haziran 2018’de piyasaya sürülen Quant (QNT), şu anda en hızlı büyüyen kriptolardan biridir. Geçen hafta, QNT %90’ın üzerinde arttı.

Quant 25 Temmuz’da 85$ civarında işlem görüyordu. Bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 171$’a yükseldi. CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken 24 saatlik işlem hacmi 98.389.292$ ile 161$’ın üzerinde işlem gördüğü için zirve uzun sürmedi. Böylece, Quant son 24 saatte %29.62 arttı.

Kripto sadece bir hafta içinde fiyatını neredeyse ikiye katlıyor. Sonuç olarak, Quant’ı 30 Temmuz’da günün en çok hareket eden kriptosu yaptı. Quant ağı için yardımcı program belirteci bu yıl inanılmaz derecede iyi iş çıkardı. Ve bugün bir başka etkileyici yükseliş gördü.

Sene başında 12$’dan Haziran 2021’in sonunda 90$’a yükseldi. Ancak fiyat hareketini belirlemek zor.

Quant, birlikte çalışabilirlik sorununu çözen ilk proje olduğunu iddia ediyor. Bunu, ilk blockchain işletim sisteminin yaratılmasıyla yapar. Ayrıca Quant, bir işletim sistemi dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) ve Overledger Ağıdır. Dahası, proje kendisini blok zincirler için oluşturulmuş ilk işletim sistemi olarak tanımlıyor.

Ayrıca Quant, çeşitli blok zincirleri arasında var olan boşluğa katılmak için Overledger’ı kullanır. Dahası, firma Overledger ağının projenin bel kemiği olduğunu söyledi.

Dahası, Overledger, geliştiricilerin müşterileri için merkezi olmayan çok zincirli uygulamalar (MAP’ler olarak bilinir) oluşturmasına olanak tanır. Quant’a göre, geliştiricilerin ağda bir Mapp oluşturmak için belirli miktarda Quant jetonunu (QNT) tutması gerekir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *