«
Poly-Network

Poly Network Pazartesi günü Twitter hesabından yaptığı açıklamada,  ‘Bay beyaz şapkalı’ Hacker’ın çaldığı kalan fonları iade ettiğini açıkladı.

600 milyon dolarlık hack kurbanı, elindeki paranın geri kalanını iade ettiği için Pazartesi günü hacker’a teşekkür tweet attı. “Sevgili” Hacker, Teşekkür Ederim! Biz hazır için yeni bir yolculuk. Poly Network ekibi, ” tweed okudu ve katılan herkes için bu çileyi tamamladı.

Mevcut konumunu daha da açıklamak için Poly Network, çalınan tüm varlıkları geri yüklemek için sonraki adımları özetleyen bir blog paylaştı. Bulmacanın son parçası, Bay White Hat’ın ¾ çoklu imza cüzdanına sahip olduğu özel bir anahtardı.. Bilgiler zincir üzerinde bir mesajla paylaşıldı. “Poly Network, kalan 28,953 ETH ve 1,032 WBTC’Yİ (yaklaşık 141 milyon$) başarıyla geri aldı. Bu noktada, olay sırasında devredilen tüm kullanıcı varlıkları tamamen geri kazanılmıştır.” Blog, Bay White Hat’a işbirliğinden dolayı tekrar teşekkür etmeye devam ediyor ve Poly Network, varlık kurtarma planının dördüncü ve son aşamasına başladı. Poly Network,” varlık kontrolünün tamamını kullanıcılara mümkün olan en kısa sürede iade etme sürecindeyiz ” diyor.

Kurtarma işlemi

Bay White Hat’ın zincirinde paylaşılan özel anahtar Poly Network tarafından doğrulandı ve çoklu imza cüzdanının gerçek anahtarı olduğu belirlendi. Anahtarın gerçek anlaşma olduğunu onayladıktan sonra, Poly Network resmi olarak kullanıcı varlıklarını bu saldırının çok sayıda bireysel kurbanına iade etme sürecine başladı. Poly Network,” kullanıcıların son on gündür sabrı ve desteği sayesinde, Poly Network ekibi varlıkların doğru bir şekilde muhasebeleştirilmesine devam edecek ve bunları mümkün olan en kısa sürede kullanıcılara iade edecektir ” diyor.

Blog, varlıkları geri yükleme işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra söylemeye devam ediyor. Poly Network, tüm varlıklar için çapraz zincir işlevselliğini diğer işlevlerle birlikte “tam güvenlik onayına tabi ” olarak sürdürecektir.”

Tether’deki 33 milyon dolar hala tutuluyor, ancak her iki taraf da donmuş USDT’Yİ serbest bırakmak için birlikte çalışıyor. Poly Network’ün yayınına göre, Tether nihai çözülmeyi onaylama ve varlıkları Poly Network’e bırakma sürecine başladı. Kullanıcı fonlarını geri kazanmak için bu sürecin son adımları atıldığı için kullanıcılardan sabırlı olmalarını isterler.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *