«
Polkadot

Polkadot blockchain yeni bir boğa koşusuna öncülük ediyor gibi görünüyor.
Son iki haftalık dönem, kriptonun çoğunlukla yeşil bir mum grafiğinin keyfini çıkarmasını sağlıyor. Ancak yatırımcılar aşırı alım RSI seviyelerine karşı dikkatli olmalıdır.

Pazar lideri blok zinciri Polkadot, başka bir boğa koşusuna giriyor gibi görünüyor. ATH’sinin 1/5’ine kadar olan en düşük seviyelerinin ardından, kripto toparlanıyor. Yazma sırasında 19.75 $ fiyatla işlem gören DOT, çok önemli bir direnç seviyesiyle karşı karşıya.

Polkadot Baybilen Kripto Haber

Ancak 21 Temmuz civarında 9.188$’lık destek seviyesine ulaştığından beri, yukarıda gösterildiği gibi çoğunlukla yeşil mumlarla büyük bir büyüme gördü. Aslında, bu noktadaki konumu bir yükseliş trendinin teyidi. Polkadot fiyatının halihazırda önemli bir yükseliş eğiliminde olduğu iddia edilebilir olsa da, Temmuz sonu ve Ağustos başındaki orta seviye düşük seviyeleri heyecanı azaltmak için çok şey yaptı.

Yine de, artık DOT hayranlarının kutlama yapma zamanı geldi. Şu anda dikkatli olunması gereken tek şey Göreceli Güç Endeksi. Para birimi değer kazanırken, Polkadot’un aşırı alım seviyelerine tehlikeli bir şekilde yakın olması dikkat çekicidir. RSI 70. seviyeye ulaşıyor.

Polkadot Trading Baybilen Kripto Haber

Bu durumda yatırımcıların yatırım yaparken son derece dikkatli olmaları gerekmektedir. Yükseliş oldukça basit görünebilir, gerçek değerin üzerinde bir değerleme sürekli bir eğilim olmayabilir. Ani fiyat düşüşlerine neden olması muhtemeldir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *