«
Polkadex

Polkadex’in başarılı Testnet lansmanından haftalar sonra platform, Mainnet’ini tanıtmak için hazırlanıyor. Ayrıca, Polkadex’in Mainnet sürümü 29 Eylül 2021’de gerçekleşecek. Ek olarak, Mainnet sürümü Polkadex ekibi için şimdiye kadarki en dikkat çekici dönüm noktasını gösteriyor.

29 Eylül’den itibaren, herkes bir doğrulayıcı düğüm çalıştırarak veya PDEX’i stake ederek ve doğrulayıcıları aday göstererek PDEX kazanabilir ve ağı güvence altına alabilir.

Polkadex’in Sonraki Adımı
Çok beklenen Mainnet sürümünden sonraki adım, Ethereum’dan Polkadex ağına geçişi tetiklemek. Ayrıca bu, PDEX ERC-20 belirtecini Polkadex ağının yerel belirtecine dönüştürmek için bir yol açacaktır. Geçişin yanı sıra, PolkaIDO, Polkapool ve Polkadex Orderbook dahil olmak üzere projenin diğer bileşenleri yakında kullanıma sunulacak.

Geçiş protokolü Mainnet’te yayınlandığında, kullanıcılar bazı PDEX’leri ETH blok zincirine geçirebilecekler. Bununla birlikte, kullanıcılar Mainnet’i mümkün olan en kısa sürede güvenceye almaya başlayabilecekler. Bu nedenle, kullanıcılar ağı korumak ve karşılığında PDEX almak için bir doğrulayıcı düğümü çalıştırabilir.

Kullanıcılar ayrıca PDEX’lerini stake edebilecek, doğrulayıcıları aday gösterebilecek ve PDEX’lerinde getiri almaya başlayacaklar. Dahası, tüm eylemler herhangi bir katılımcıya açık olacaktır. Polkadex blok zinciri halka açık bir zincir olarak kalacağından, topluluktaki birkaç üye için doğrulama ileri düzeyde olabilir.

Doğrulamanın çok ileri düzeyde olması veya kullanıcıların sistem doğrulama gereksinimlerine sahip olmaması durumunda, paylaştırılmış PDEX’leri ile doğrulayıcıları aday gösterme ve doğrulayıcılardan ödeme şeklinde faiz alma şansları olacaktır.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *