«
Paypal-Cripto

PayPal, İngiltere’ye küresel erişime açılıyor.
Çevrimiçi ödeme firması, blockchain’in getirdiği potansiyele inanıyor.
Dev çevrimiçi ödeme sistemi PayPal, kripto dünyasında küresel erişimini genişletmeye devam ediyor. Özellikle PayPal, önümüzdeki aylarda İngiltere ülkesindeki kripto hizmetlerini genişletmeyi umuyor. Gerçekten de PayPal tarafından yapılan bu hareket, İngiltere’deki kripto topluluğuna heyecan getiriyor.

Ayrıca PayPal, kripto ve blok zinciri teknolojisini büyütmeye odaklanmaya devam ediyor. Aslında, geçtiğimiz haftalarda PayPal, ABD’deki müşterilerinin kripto alımlarını yıllık satın alma limiti olmaksızın haftada 100.000 dolara çıkardı. Bu sayede ülkedeki tüccarlar ve yatırımcılar, platformu kullanarak en sevdikleri kriptolardan daha fazlasını elde edebilirler.

Bu, PayPal’ın başkanı ve CEO’su Dan Schulman’ın tepki vermesine neden oldu:

Bunların hepsi ilginç, ancak blok zincirimiz ve dijital para birimimiz ile yapmaya çalıştığımız şey açısından ana yol bu değil. Yeni nesil finansal sistemin nasıl görüneceğini, onu şekillendirmeye nasıl yardımcı olabileceğimizi açıkça düşünüyoruz.

Schulman, PayPal’ın dünya çapındaki tüm kullanıcılarına daha iyi hizmetler sunmak için blockchain teknolojisini kullanarak platformunu daha da geliştirdiğini de sözlerine ekledi. “Akıllı sözleşmeleri nasıl daha verimli kullanabiliriz? Varlıkları nasıl dijitalleştirir ve daha önce bunlara erişimi olmayan tüketicilere nasıl açarız? Ayrıca bazı harika DeFi uygulamaları da var, bu yüzden gerçekten çok çalışıyoruz” dedi.

Diğer yandan PayPal, Blockchain Capital’s Fund V’nin finansmanında yer aldı. Finansmanın 300 milyon dolara kadar yükseldiği bildiriliyor. Projeye yatırılan bu büyük miktardaki para, esas olarak yatırımcıların blok zincirinin yaratabileceği potansiyele inanmaya devam etmesinden kaynaklanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *