«
Paypal

PayPal, kripto hizmetini İngiltere’ye genişletiyor ve müşterilerin platformunda dört farklı kripto para birimi satın almasına, satmasına ve tutmasına izin veriyor.

  • PayPal, kullanıcıların bitcoin (BTC, +0.99%)eter (ETH, +0.41%)litecoin (LTC, +3.16%) ve bitcoin cash (BCH, -0.71%) ‘ de sadece 1 £($1.40) karşılığında işlem yapabileceklerini söyledi.
  • Bu dağıtım, Paypal’ın ABD dışındaki kripto teklifinin ilk genişlemesidir.
  • Süreç bu hafta başlayacak ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm uygun müşterilere sunulacak.
  • Müşterilerin hak kazanabilmeleri için kimliklerini doğrulamış olmaları gerekir. PayPal işletme hesapları desteklenmeyecektir.
  • PayPal, geçtiğimiz Ekim ayında ABD’li müşterilere kripto satın alma, satma ve tutma işlemlerini tanıttı; bu hareket, bitcoin’in 2020 için yeni zirvelere ulaşması ve sonraki kripto boğa piyasasını ateşleyen kıvılcımlardan biri tarafından yakından takip edildi.
  • Şirket, kullanıcıların kripto holdinglerini platformdan çıkarmasına henüz izin vermedi, ancak bu tutum değişebilir. Blockchain, kripto ve dijital para birimleri Başkan Yardımcısı Jose Fernandez da Ponte, Mayıs ayında Consensus 2021’te bir para çekme işlevinin çalışmalarda olduğunu söyledi.
Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *