«
Scottson

En çok takip edilen kripto analistlerinden biri olan Scott Melker, patlamaya hazır olduğunu düşündüğü altcoin’lerden bahsetti. Yeni paylaştığı videoda kripto para analisti, 78.100 YouTube abonesine, akıllı sözleşme platformunun önceki yüksek seviyesi olan 2,47 doları aşmasının ardından Cardano için yolun açık olduğunu söyledi.

“Bu, ADA için tüm zamanların en yüksek seviyesi. Tüm zamanların rekorunu kırmaya devam ediyor. Şimdilik duracağına inanmak için hiçbir sebep yok.”

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise, geliştiricilerin veri alışverişi yapabilen farklı blok zincirleri oluşturmasına yardımcı olmayı ve merkezi olmayan bir blok zincir interneti oluşturmayı amaçlayan bir proje olan Cosmos (ATOM). Melker’e göre Cosmos, fiyat hedefine tırmanmaktan bir direnç seviyesi uzakta.

Sırada, Melker’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60 doları tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söylediği akıllı sözleşmeler platformu Avalanche (AVAX) var.

“Bu büyük bir hareket gibi görünüyor, alırsanız büyük bir dipten alım fırsatı olur. Ve bu hacme bakın… Bu düşüş trendi ve konsolidasyondaki tüm hacimle karşılaştırdığınızda bu kesinlikle şaşırtıcı.”

Listedeki son altcoin ise, Melker’in 13,50 dolardaki direnci desteğe dönüştürme süreci olduğunu söylediği SushiSwap (SUSHI).

“Aradığımız kırılma bu. Şu anda oluyor. Bunun 22,537 doları hedeflemesi gerekiyor. Ve bu bölgede çok fazla direnç yok (13,50 ile 22,53 dolar arasında).

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *