«
Crypto

Ünlü kripto para analisti, Solana ve diğer 4 altcoin’in patlamaya hazır olduğunu söyledi. Twitter’da popüler olan Smart Contracter takma adlı ünlü analist, akıllı sözleşme platformu Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma yolunda başka bir patlayıcı fiyat artışına hazırlandığını söyledi.

“SOL, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) hadi gidelim bebeğim. 300 dolar geliyor.”

Smart Contracter’ın tahmini, BNB’nin yılın başında yaklaşık 50 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 691 dolara yükseldiği gibi SOL’un da bu yolu takip edeceğini söyledi.

“SOL, BNB’nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara kadar çıkabilir.”

Analistin radarındaki bir diğer altcoin ise Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Düzeltme aşamasını sonlandırdıktan sonra AVAX’ın büyük bir hamle yapmaya hazır olduğunu söyledi.

“Yeterince uzun süre ortadan kalktığından ve tüm odak yeniden SOL’a döndüğünden, bu ATH’ye koşu olmalı. Buradan 100 dolar veya 130 doların oldukça kolay olacağından şüpheleniyorum.”

Sırada, sentetik varlıkların ticaretine güç veren bir altcoin olan Synthetix Network Token (SNX) var. Smart Contracter’a göre, SNX birikim aşamasını tamamlamak üzere ve yükseliş trendini başlatmaya hazır.

“Ayrıca SNX’in dibe vurduğunu, buradan ATH’ye gideceğini ve ABC’yi Mart ayının en yüksek seviyesinden her gün aşağı doğru temizlediğini düşünüyorum. Net 1-2 tabanlı birikim yapısının toplanması için daha fazla zamana ihtiyacı olabilir, ancak merkezi olmayan finans (DeFi) önümüzdeki birkaç hafta içinde bir alıcı desteği yakalamalı.”

Kripto analisti, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Waves teorisine güveniyor. Teoriye göre, bir boğa döngüsü beş farklı dalgadan geçer. Smart Contracter’ın beş dalga sayısına dayanarak, SNX 35 dolara kadar yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 10,50 dolardan yüzde 230’un üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil eder.

Ünlü analistin takip ettiği diğer altcoin, stabilcoin merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’ı olan Curve’u (CRV). Kripto analistine göre, CRV, dolar, Bitcoin ve Ethereum karşısında değerini ikiye katlamaya hazır işaretler gösteriyor.

“Şu anda DeFi için çok fazla nefret var çünkü düşük performans gösterdi, ancak CRV için BTC ve ETH çiftlerinde haftalık büyük SFP (salınım hatası paterni) geri dönüşler oluşuyor.”

Analistin listesindeki son altcoin, düşüş eğilimini tersine çevirmeye ve 2,50 dolara kadar tırmanmaya hazır olduğunu söylediği blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

“Onaylamak için daha düşük zaman dilimlerine ihtiyaç var, ancak muhtemelen, büyük olasılıkla, en dip nokta buydu.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *