«
Yedi-Altcoin

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, patlamak üzere olan 7 altcoin’i açıkladı. YouTube’da 947.000 aboneye sahip olan ünlü Kripto para analisti, Ethereum’un (ETH) “patlamak üzere” olan kripto paralardan biri olduğunu söyledi. Aaron, Ethereum’un ekosisteminin geliştiğini ve bu ayın başlarında ağ yükseltmesiyle tanıtılan yakma mekanizmasının bir sonucu olarak varlığın arz düşüşü yaşadığını belirtti.

“Patlamak üzere olan kripto paralardan bahsetmişken, Ethereum hakkında konuşmamız gerekiyor. Bu, Ethereum’un kaybetme döngüsüdür dostlarım. Ethereum ekosisteminde çok iyi şeyler oluyor. Neden boğa olmayasın?” Ethereum patlamaya hazır görünüyor ve şu anda kesinlikle bir arz düşüşü yaşamaya devam ediyor. Ethereum, istikrarlı desteğin üzerinde işlem görüyor ve arkasındaki satış baskısı büyük ölçüde azalıyor.”

Kripto analistine göre diğer altcoin ise Ethereum rakibi Cardano (ADA). Arnold’a göre, Cardano’nun birlikte çalışabilirliği ve akıllı sözleşmeleri başlatıyor olmasının en büyük yükseliş sinyallerinden birisi olduğunu söyledi.

“12 Eylül akıllı sözleşme güncellemesine yaklaştıklarından dolayı Cardano için bu büyük bir haber. Başka bir şey ortaya çıktı, bu çok güzel, oldukça havalı. Cardano, Ethereum uyumlu bir yan zincir oluşturuyor…

Yan zincir, işlem ücretlerini ödemek için varlıklar sarılmış ADA’yı (Wapped – wADA) kullanacak … Bu Ethereum için iyi, Cardano için daha iyi. Mesele şu ki, her şey ile birlikte çalışabilir hale geliyor ve tüm bu ağların birbirleriyle çalışması ve birbirleriyle konuşması iyi bir şey. Ethereum’da büyük ölçüde yükseliş, Cardano’da da büyük ölçüde yükseliş var.”

Arnold, Solana (SOL) ve blockchain oracle Chainlink’i (LINK) artan birlikte çalışabilirliğe sahip ek altcoinler olarak öne çıkarıyor.

“Solana geliştiricileri artık Chainlink’in DeFi [merkezi olmayan finans] fiyat akışını kullanabilir. Chainlink artık Solana’nın ağında da hizmet veriyor. Geliştiriciler artık güvenilir fiyat verilerine erişebilir. Dediğim gibi, Solana ve ayrıca Chainlink’te yükseliş var.”
Ünlü analistin listesinde beşinci sırada, Arnold’un şu anda ekosistemini genişlettiğini söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın ana kripto para birimi olan AVAX yer alıyor.

“Tıpkı Cardano’da yükseliş olacağını söylediğim gibi, Solana’da da olduğu gibi gibi, Avalanche’da da yükseliş kaçınılmaz… Avalanche neden yükseliyor? Bu oldukça basit. Avalanche, mavi çipli DeFi protokollerini kullanıyor… Avalanche, yakın zamanda Aave [AAVE], Curve [CRV] ve Sushiswap [SUSHI] gibi mavi çipli DeFi projelerini kendine çekti… Bunun yanı sıra Avalanche ekosistemindeki birkaç yeni DeFi projesi de büyümeye katkıda bulunuyor.”

Arnold’un listesinde bir sonraki sırada, yakın zamanda bir sosyal ağ ile ortaklık kuran oyun ve takas edilemez token (NFT) blok zinciri platformu Enjin (ENJ) yer alıyor.

“Enjin’i mavi çipli bir oyun kripto para birimi proje protokolü olarak düşünürdüm. Haber şu ki, sosyal ağ Blockster Enjin ile işbirliği yapıyor ve 400.000 erken kullanıcıyı NFT’lerle ödüllendiriyor.”

Arnold’un listesindeki son altcoin, Ripple’ın ana kripto para birimi XRP. Arnold, XRP için yükselişinin Parabolik SAR göstergesine dayandığını söylüyor.

XRP, yüzde 30 fiyat hareketinin eşiğinde. XRP, oynaklıkla beraber yükselmeye hazır görünüyor. Fiyatını yüzde 30’dan fazla yükseltebilir… Parabolik SAR noktaları yükselişe geçti ve bu da bir kopuşun devam ettiğini gösteriyor.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *