«
Pancakeswap

Ünlü kripto para analisti, bu altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını söyledi. Loma takma adıyla tanınan kripto para analisti, Binance’in yaklaşmakta olan 1 milyar dolarlık büyüme fonunun Binance Smart Chain’in popüler merkezi olmayan borsası PancakeSwap’ı (CAKE) yeniden ateşleyebileceğini düşünüyor.

Twitter’da 209.000 takipçiye sahip olan ünlü analist, son zamanlarda popüler altcoin haline gelen CAKE’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 dolara geri dönebileceğini ve Binance’in büyüme fonuna potansiyel bir katalizör olarak işaret edebileceğini söyledi.

“Kahretsin, Binance’ın 1 milyar dolarlık bir teşvik programı falan duyurmasını isterdim.”

Binance, Salı günü Binance ekosistemini genişletmek için 1 milyar dolar hibe ayırdığını duyurdu. Genişleme planları arasında, profesyonel yatırımcılar için daha fazla esneklik ve desteğin yanı sıra, yenilik, kilitlenmiş toplam değer (TVL), aktif kullanıcılar veya işlem hacimlerine dayalı belirli protokollere likidite ödülleri sağlayacak olan Likidite Teşvik programına 100 milyon dolar tahsis edilmesi yer alıyor.

Yatırımcıları kripto ekosistemine alıştırmaya yönelik bir yetenek fonu 100 milyon dolar alacak. Ayrıca Geliştirici ve Kuluçka Programı ise 300 milyon dolar alacak. Kalan 500 milyon dolar, BSC ekosistemine yapılan yatırım ve Binance dışındaki blok zinciri altyapısını desteklemek için ayrılacak.

CoinGecko’ya göre, Pancake Swap’ın TVL’si yazının yazıldığı sırada toplam 5,5 milyar dolar ve altcoin gün içinde yüzde 11 artışla 19,81 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *