«
Altcoin-Ralli

Popüler analist, 3 altcoin’de ralli öngörüyor ve ayrıca Ethereum (ETH) için dibinin olduğunu söylüyor. Twitter’da 128.000 takipçiye sahip olan ve Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen ünlü analist, gözünün AVAX’ta olduğunu ve kriptonun Aralık ayından bu yana yaklaşık yüzde 2.300 yükselmesine rağmen, ufukta hala yüzde 40’lık bir artış gördüğünü söyledi.

“AVAX: Hala en büyük sepetlerimden birisi, piyasa yapısı görebildiğim kadarıyla hala yükselişte. Önümüzdeki haftalarda hala 100 doları hedefliyor. Yine de katman 1’lerin devam edip etmediğini göreceğiz.”

Sırada, yatırımcıları, borsaları ve diğerlerini demokratikleştirilmiş likidite ile birbirine bağlamayı amaçlayan bir likidite ağı olan WOO Network (WOO) var. WOO, yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte zaten yüzde 45’in üzerinde yükseldi, ancak analist, mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 31’lik bir rallinin hala makul bir beklenti olduğunu düşünüyor.

“WOO: Bu uzun vadeli sepetim, HODL’a devam edeceğim. Burada temiz bir şekilde kırılırsa, 1 doları hedefliyorum.”

Analistin radarındaki üçüncü kripto para, açık kaynaklı merkezi olmayan blok zinciri Tezos (XTZ). Analist, Tezos’un önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için için 8,00 dolar civarındaki direnci kıracağını söyledi.

“XTZ: Hala direnç bölgesinde ama bence bir kırılım muhtemel görünüyor (BTC devam ettiği sürece)”

Ethereum’a gelince, kripto analisti, ETH’nin şu anda 2570 dolar civarında olan 200 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) dokunmak için düşebileceğini, ancak daha sonra çok az direnç görmesi gerektiğini söyledi.

“ETH: Sanırım kısa vadeli dip yaşadık ve çoğunluk içeride. Belki 200 günlük EMA’ya dokunabilir ama şimdi yukarı çıkalım.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *