«
Pancakeswap

15 Ağustos 2021 — Bugün, BSC ve Polygon’daki StepHero (HERO) adlı NFT fantezi temalı RPG Oyunu, PancakeSwap listesini duyurdu.

Ayrıntılı olarak, belirteç listeleme zamanı HERO kaydı ile 14:30 UTC’dir. Ayrıca 1 $HERO, 0.1$’a eşittir.

StepHero’nun web sitesine dayanan platformları, kullanıcıların aynı anda hem eğlenmelerini hem de kazanç elde etmelerini sağlıyor. Kapsamlı ekosistem, Step Hero RPG oyunu, Heroes Farming ve NFT Marketplace’ten oluşur. Bir oyundan daha fazlası olan Step Hero, oyuncuların bir oyundan para kazanmak için faaliyetlere yatırım yapmalarına yardımcı olan güçlü bir topluluğa da sahiptir.

Ayrıca, StepHero’nun oynanışı, Lucifer – The Demon Lord tarafından yönetilen Shadows ordusu ile başmelek Gabriel tarafından yönetilen Heroes arasındaki kıyamet sonrası savaşa dayanıyor. Oyuncular Kahraman rollerini oynarlar. Her oyuncunun görevleri, oyun içi öğeleri toplayarak, para kazanarak (STEP jetonlarında) ve karakterlerinizi yükselterek enerjilerini parlatırken, savaşlarda kötü adamlara karşı savaşıyor.

Dikkat çekici bir şekilde, NFT oyun jetonları, son haftalarda Axie Infinity (AXS) ve MyNeighborAlice (ALICE) gibi manşetlerde bulunuyor. Unutulmamalıdır ki, her iki oyun jetonu da son 24 saat içinde yükselişini sürdürüyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *