«
Palantir

Bitcoin Magazine tarafından yapılan bir Twitter gönderisine göre, Milyarder Peter Thiel’in yazılım şirketi Palantir Technologies Inc. artık Bitcoin (BTC) ödemesini kabul ediyor. Bu, müşterilerin artık BTC kullanarak tüm Palantir Tech hizmetleri için ödeme yapabilecekleri anlamına geliyor.

Bu hareket, Palantir Technologies’in tarihte ilk kez Bitcoin ödemesini kabul ettiğini temsil ediyor. Ayrıca, BTC’yi kabul etmenin yanı sıra, bu, şirketin kripto söz konusu olduğunda büyük ölçüde araştırdığını gösteriyor.

Bununla birlikte Palantir Technologies CFO’su Dave Glazer kendi görüşüyle ​​ortaya çıktı. Glazer’e göre Palantir Technologies, bir hazine rezerv varlığı olarak Bitcoin’e yatırım yapmayı bile planlıyor.

Ayrıca, kripto Twitter, Bitcoin Magazine’in gönderisine yanıt vermede çok aktifti. Birçok kişi yorumlarından alıntı yaparak Palantir Technologies’in böylesine büyük bir adım attığını görmekten son derece memnun olduklarını vurguladı.

Sadece bu değil, diğerleri de katılabilecekleri kazançlı DeFi projelerini bulmak için Bitcoin Magazine’i sorguladı. Ayrıca, bununla ilgili olarak, Palantir Technologies Bilançosuna Bitcoin eklerse kripto topluluğu çok şaşırmayacaktır.

Öte yandan Palantir Technologies, Bitcoin ödemesini kabul ettiğini açıklayan ilk şirket değil. SpaceX CEO’su Elon Musk, daha önce elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın, şirket daha sonra BTC’deki tüm alımları askıya almadan önce Bitcoin ödemesini kabul ettiğini açıklamıştı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *