«
Okcoin

Okcoin, doğrudan ERC-20 para çekme işlemleri için bir köprü oluşturmak üzere Polygon ile entegre oluyor
Köprü, %25 işlem ücreti indirimi sağlayacak
Ayrıca Okcoin, Polygon’un MATIC tokenini listelemeyi planlıyor
184’ten fazla ülkede bulunan lisanslı bir ABD borsası olan Okcoin, ERC-20 token çekimleri için bir köprü oluşturmak üzere Polygon ile entegre edilmiştir. Ayrıca Okcoin-Polygon köprüsü, kullanıcıların işlem ücretlerinde %25 tasarruf etmelerini sağlar.

Özellikle, Okcoin, Ethereum ekosisteminde bir katman-2 blok zinciri olan Polygon ile entegre olan ilk ABD borsasıdır. Ayrıca entegrasyon, Okcoin’i Polygon’un merkezi olmayan finans (DeFi) platformuna en hızlı ve en ucuz ağ geçidi yapar.

Poligon, yıldan bugüne, yılın başlangıcından bu yana 187 kattan fazla büyüdü. Blok zinciri, yıla toplam 40 milyon dolarlık kilitli bir değerle başladı. Ancak, Polygon’un kilitli değeri birkaç ay içinde 7,5 milyar dolara yükseldi. Entegrasyon hakkında konuşan Okcoin COO’su Jason Lau, “Okcoin, nakitten kripto ekosistemine bir köprü görevi görüyor ve bu Polygon entegrasyonu, müşteriler için başka bir sürtünme noktasını ve işlem ücretini ortadan kaldırıyor.”

Lau ayrıca, Polygon’un büyümesi hakkında şunları söyledi:

Geçen yıl en iyi merkezi olmayan teknolojilerle çalışmaya odaklandık ve Polygon’un büyümesi şaşırtıcı. Poligon ağındaki USD’nin değeri Nisan ayından bu yana neredeyse %1400 artarak 7 milyar dolara ulaştı. Şimdi, bir sonraki benimseme aşamasında Poligon’un büyümesine yardımcı olmak için sermaye akışına yardımcı olabiliriz.

Aslında Okcoin, entegrasyondan önceki uzun ve pahalı süreci atlayarak kullanıcıların doğrudan Polygon’a erişmesini sağlayacak. Daha önce, kullanıcılar varlıklarını bir borsadan Ethereum’a taşımak zorundaydı ve ancak o zaman Polygon’a aktarabilirlerdi. Uzun ve sıkıcı olmasının yanı sıra, süreç de pahalıydı. Bunun nedeni, işlemin çift işlem ücreti almasıdır.

Ancak Okcoin-Polygon köprüsü, kullanıcılara %25 işlem indirimi sağlıyor. Ek olarak, Ethereum üzerinde bir Katman 2 platformu olarak bu, köprünün iki işleve hizmet edeceği anlamına gelir. İlk olarak, Polygon, genellikle sıkışık olan Ethereum ağına ek rahatlama sunabilecektir. İkincisi, indirim, Ethereum kullanıcılarının genellikle fahiş gaz ücretlerinden tasarruf etmelerini sağlayacak. Ayrıca köprü, diğer kriptolar arasında ETH, UNI, USDT ve LINK için de çalışacak.

Ek olarak, Okcoin, USD ve EUR ticaret çiftlerinde mevcut olacak olan Polygon’un yükseliş MATIC tokenini listelemeyi planlıyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *